10 tipů na univerzální dárky pro ženy

10 tipů na univerzální dárky pro ženy
5 (100%) 1 vote

Myslíte, že je brzy myslet na Vánoce? Pokud chcete, aby dárky přišly včas a měli jste navíc velký výběr, poohlédněte se po něčem už teď. Tentokrát jsme se zaměřili na univerzální tipy pro ženy.

Deka

Na zimu ideální pomocník, huňatá deka však funguje i jako doplněk. Proto nezapomeňte vybrat vhodnou barvu a vzor. Krásné jsou neutrální přírodní odstíny, které se přesně hodí na zimní čas.

Knížka

Potěší čtenáře, takže si ověřte, zda daná žena čte. Populární je u dam červená knihovna, ale neuděláte chybu třeba knihou na téma osobního rozvoje.

Náš tip: mezi bestsellery patří již několik let knížky od Radky Třeštíkové.

Oblečení na sport a volný čas

Pokud je žena navíc sportovkyně, podívejte se na novou značku funkčního prádla ScutumWear. Jedná se o českou značku, která poskytuje ideální komfort během náročných fyzických výkonů, ale hodí se i na běhání a jakékoli outdoorové aktivity.

Doplňky

Čepice, šály nebo rukavice. Nám se zalíbila česká značka Kama – jejich vzory většinou evokují sever, používají kvalitní materiály a jsou nadčasové.

Láhev sladkého vína

Sladké víno, nebo nějaké bublinky vám zpřijemní společné chvíle s rodinou o Vánocích. Případně doporučujeme také likéry jako například Baileys, nebo sáhněte po portském. Vše nakoupíte v Alkohol.cz ( můžete osobně vyzvednout na pražské a brněnské pobočce).

Šaty od autorské značky Monopolo

Česká značka Monopolo vznikla teprve nedávno, ale díky kvalitním materiálům si získává své zákazníky. Zaměřili se na to, aby byl výrobek český, aby jej šili české švadleny a hlavně, abyste se v něm cítili pohodlně.

Předplatné časopisu

Pokud opravdu nevíte, čím obdarovat, zkuste nějaké předplatné. Buď si zjistěte, jaké časopisy si daná žena kupuje, nebo se zorientujte podle jejích koníčků. Určitě na něco přijdete.

Květinové předplatné

Co jiného by ženu mohlo potěšit víc než krásná květina. Kytky od potoka nabízí pouze květiny z ekologického zemědělství. Majitelky si všechny květiny samy pěstují a z nich pak tvoří sezónní kreace.

Šperky

Ať už vyberete náhrdelník, prstýnek, nebo nějakou brož, vždy mějte na mysli styl a vkus ženy, kterou chcete obdarovat. Zjistěte si, jaké materiály má ráda nebo jakou značku má v oblibě. Možná dává přednost originálním tvůrcům, co prodávají na různých marketech.

Diář

Pokud jej používá, stačí se podívat po značce. Pokud ne, na trhu nakoupíte desítky druhů diářů. Popsané, datované, pro umělce, sportovce nebo i kuchařky. Záleží opět na preferencích.

Určitě si ale vzpomenete na mnoho dalších dárků, které můžete ženám věnovat. Mohou to být jak drobnosti, tak i větší dárky. Stejně tak můžete věnovat něco neutrálního jako je deník, poukázky na masáž, kreativní kurz nebo i něco peprnějšího z oblasti erotických pomůcek.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist