3 důvody, proč nakoupit nábytek do restaurace u specializovaného prodejce

Nejde jen o nábytek do restaurace, ale také do kavárny, baru, vinárny či jiné provozovny, kam si lidi chodí posedět za dobrým jídlem nebo pitím. Všechny tyto provozovny musí být připraveny na nápor zákazníků a s nábytkem z IKEA nebo jiného velkoobchodního řetězce to půjde jen těžko.

Samozřejmě nic nenamítáme proti skandinávskému stylu a obecně nábytku z velkoobchodů. Domů si ho klidně pořiďte, jenže na gastro nábytek jsou kladeny trochu jiné nároky.

1. Vydrží neustálou zátěž

Na nábytek u vás doma v kuchyni si pravděpodobně sednete u snídaně, oběda a večeře. Kolikrát ani to ne, protože oběd v pracovním týdnu jíte mimo domov. Naproti tomu takový restaurační nábytek je vytížen denně několik hodin. Přijdou zákazníci na oběd, pak je možná pár hodin pauza a další vlna přichází s večeří. Zákazníci jsou navíc různých váhových kategorií, takže bytelný nábytek je prostě nutnost.

2. Přežije i ušpinění

Musíte počítat s tím, že hostům čas od času něco ukápne. Pokud jenom na stůl, tak můžete být ještě rádi, ovšem někdy kapka dopadne také na krásnou čalouněnou židli nebo se káva vylije na sedačku. Firmy, které vyrábí nábytek do restaurace, se s tím snaží počítat a volí takové materiály, jež se dají relativně snadno vyčistit. Samozřejmě je vždy lepší vybírat tmavší barvy čalounění apod., avšak nenechte se omezovat v designu. Což je ostatně další bod.

3. Získáte nábytek, který se do vaší provozovny hodí

Většina velkoobchodních řetězců prodává nábytek, který se parádně hodí do domácnosti, ovšem nikoliv jako gastro nábytek. Jednak není dostatečně odolný, jedna neodpovídá ani designem. Pokud se poohlédnete u specialisty, pomůže vám vybrat takové vybavení, jež vytvoří kouzelnou atmosféru, dodá vaší provozovně styl a přiláká více zákazníků. Ti se k vám budou vracet, protože se v takovém prostředí budou cítit dobře.

Ať už sháníte barové židle, pohovky do kavárny nebo úplně jiný typ nábytku, poohlédněte se u firmy DUBLINO. Pod touto značkou se už téměř 20 let v Evropě prodává nábytek do hotelů, restaurací, kaváren, barů i jiných gastro provozů. Především nejde o pouhý obchod, ale o firmu, která vám vytvoří i projekt vybavení.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist