3 tipy na dárky pro muže, které bezesporu ocení a využijí

Čas letí a za dva měsíce budeme v každoročním předvánočním shonu. Budeme řešit cukroví, úklid domácnosti, dárky pro nejbližší i vzdálenou rodinu, přátele, do toho třeba onemocní dítko, nebo my samotné a rázem nebudeme vědět, co dřív. Proč této situaci nepředejít tím, že dárky pořídíme již nyní? Pokud vám chybí inspirace, zde jsou nápady na dárky, které ocení muž v každém věku.550138-18_550138_18_1

Pro pány, kterým není cizí sport

Zdravý životní styl vyznává čím dál víc kluků a mužů. Právě pro ně je skvělé pořídit batoh. Pořídit přitom můžete jak vysloveně sportovní model, tak ten, který bude ideální nejen na sport, ale i pro běžné použití. Budou jej moci nosit do školy, práce i ve volném čase. Hezkou variantou je např. batoh Burton. Vybírat můžete z mnoha designů i odlišně řešených členění. Což takhle typ Empasis pack grey heather? Šedá barva je velmi dobře kombinovatelná s ostatním oblečením, váš přítel či manžel bude vždy sladěný. Batoh je ozvláštněn velkým nápisem a celkový vzhled podtrhují zajímavé detaily v černé barvě. Ten stejný model můžete pořídit i v černé a vínově červené variantě.6500121-14_6500121__14_1

Od věci není ani poohlédnout se po oblečení. Oblečení pro sportovce nejsou jen dresy, thermoprádlo či speciální obuv. Teď na zimu je příhodné koupit např. nové snowboardové kalhoty, kulicha, kvalitní ponožky či rukavice. Např. zmiňované kalhoty na svah nabízí nepřeberné množství barevných variant, díky nimž bude při zimních sportech váš drahý jednoduše nepřehlédnutelný. A především bude v teple, chráněný před větrem i nepřízní počasí.

Jděte do mikiny2001914-23_2001914_23_1

Přemýšlíte, které oblečení z mužského šatníku je takové, jež ocení každý muž? Jsou to džíny a mikiny pánské. Kupovat kalhoty je však složitější, zvolte tedy mikinu. Trendy jsou barevné modely, které mohou být vyrobeny z více druhů látek či ozdobeny různými nápisy a detaily. Muži rádi nosí i mikiny s kapucí. Vždy ještě před nákupem přemýšlejte, chcete-li, aby byla mikina až ke krku, nebo spíše s kulatým či „véčkovým“ výstřihem. Někteří pánové se rádi zahalí až po bradu, jiným odhalený krk vyhovuje. Samy jistě nejlépe víte, jaká je ta nejoblíbenější mikina vaší polovičky, vezměte si ji za vzor.

Všechny výše uvedené dárky se hodí jak pro vaše tatínky, tak partnery a dokonce i náctileté syny. Jestliže jim některé z nich pořídíte, zajisté budou mít z letošních vánočních dárků radost.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist