3 zaručené tipy, jak vyzrát na vrásky a získat krásnou pleť

This image has an empty alt attribute; its file name is 6-300x200.jpg

V létě dostává naše pleť zabrat. Stárne působením slunečního záření, od mžourání do sluníčka se nám prohlubují mimické vrásky, vyskakují pigmentace a pleť je dehydrovaná. Od dermatoložek institutu Asklepion jsme získali 3 zaručené tipy pro vaši perfektní pleť po létě.

1.    Hydratace je základ

Dehydrovaná kůže je jedním z nejčastějších problémů a také důvodů, proč naše pleť stárne rychleji, než by mohla. Hydratace je v boji proti vráskám základ, krémy jsou potřeba, ale bohužel nestačí. Proto je tu 1. tip z Asklepionu: hloubková hydratace kyselinou hyaluronovou . Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí naší pokožky. Její hlavní funkcí je vázat na sebe vodu, kterou ztrácíme. Při hloubkové hydrataci vám dermatoložky drobnými vpichy aplikují do kůže kyselinu hyaluronovou, tím pleť zhydratují do hloubky a zároveň aktivují růst kolagenových vláken. Ta je tedy po aplikaci hydratovaná, omlazená a vypnutá. Podívejte se na video, jak hloubková hydratace v Asklepionu probíhá. Výsledný efekt je dlouhodobý a viditelný na první pohled, ošetření je doporučeno absolvovat 2x ročně.

This image has an empty alt attribute; its file name is bara_Carrera_fotona_eye-1-683x1024.jpg

2.    Mžourání do sluníčka nám dělá vrásky. Zbavme se jich!

I když nosíme v létě sluneční brýle a chráníme si pokožku ochrannými krémy s UV faktorem, vidíme v zrcadle, že se nám mimické vrásky po létě často ještě prohloubí. Naprosto spolehlivým zmizíkem na mimické vrásky je klasicky botulotoxin. Kromě toho, že vyhladí vrásky už existující, působí také jako prevence proti vzniku nových. Díky němu se totiž tolik nemračíme. Na hlubší vrásky nebo vyplnění rtů je tu skvělá kyselina hyaluronová. V Asklepionu vám botulotoxin i výplně aplikují ty nejlepší dermatoložky v Česku a na výsledku je to znát. Při pravidelných návštěvách zde navíc můžete získat trvalou věrnostní slevu.

Video: Jak probíhá aplikace botulotoxinu

This image has an empty alt attribute; its file name is DEKOLT-768x1024.jpg
selfp

3.    Fontána mládí: omlazení na míru vaší pleti

Největším tajemstvím dokonalé pleti je podle dermatoložek v Asklepionu kombinace těch nejúčinnějších metod sestavená každému na míru. Lasery, radiofrekvence, botulotoxin a hydratace jsou fontánou mládí pro tisíce klientek a klientů. Vyhlazení vrásek, hydratace, sjednocení tónu pleti a omlazení  nejúčinnějšími ošetřeními, které se vzájemně skvěle doplňují a zajistí, že vaše pleť bude do hloubky hydratovaná, bez vrásek, žilek, pigmentací a dlouhodobě omlazená obnovenou tvorbou kolagenu. Frakční lasery a radiofrekvenční ošetření eMatrix  vyhladí jemné vrásky, stáhnou póry, sjednotí tón pleti a vypnou kolagenová vlákna a obnoví jejich tvorbu. Skvěle se dají kombinovat s omlazením vlastní krevní plazmou, výplněmi kyselinou hyaluronovou a botulotoxinem. Působí jak preventivně, tak umí zahladit následky stárnutí. Jiné typy laserů, které v Asklepionu používají, si poradí s žilkami, pigmentacemi, výrůstky i jizvičkami po akné. Pokud jste je ještě nevyzkoušela, je teď ten správný čas.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist