Potíže s otěhotněním

Potíže s otěhotněním
5 (100%) 1 vote

V současnosti se čím dál více setkáváme s tím, že ženy mají problém otěhotnět. Faktory, které jsou na vině, mohou zahrnovat stres, vyšší věk potenciálních rodiček, znečištění životního prostředí, pesticidy a různé přídavné látky v potravinách a další. Někdy vám příčinu objasní lékař, ale jindy ani ten není schopen rozklíčovat to, co stojí za nemožností otěhotnět. Právě tady může přijít na pomoc hypnoterapie.

Pod pojmem hypnóza se nám často vybaví scéna z nějakého filmu – pacient leží na pohovce, napůl spí a hypnotizér na něj mluví, a přitom používá nějakou pomůcku, například kyvadýlko, svíčku apod. Tato představa je poměrně mylná, protože takové praktiky se používaly před x desítkami let. Moderní hypnoterapie dává přednost sezení před ležením, aby pacient v průběhu neusínal, ale dokázal se plně soustředit.

Právě soustředění je nejdůležitější části hypnoterapie. Zkušený hypnoterapeut dokáže vaše vědomí dostat do stavu plného soustředění a zároveň sníženého vnímání okolí. V tomto změněném stavu mysli se dokážeme otevřít novým návrhům. V mysli hypnotizovaného člověka je možné aktivně využít síly v podvědomí, abychom dosáhli požadovaných změn v reálném životě.

Panuje obecná představa, že v tento okamžik má hypnotizér nad člověkem moc, že nám snad může vnutit nějaké myšlenky či nás zmanipulovat. Díkybohu naše vědomí je natolik moudré, že se samo dokáže bránit. Změnit naše hodnoty zkrátka není tak jednoduché, a proto je hypnóza bezpečná.

Hypnoterapeut nás dokáže osvobodit od omezujících vzorců myšlení a sugescí, které často přebíráme a věříme jim. Pod takovou sugescí si můžete představit například to, že vám lékař řekl, že kvůli vašemu věku nebo zdravotnímu stavu nebudete moct mít děti. A jedním z důvodů, proč se vám zatím nepodařilo počít, je ten, že jste tomu výroku uvěřila.

Prací hypnoterapeuta je tudíž odstranit tato chybná přesvědčení. Právě ta nám často brání v dosažení toho, co chceme. Skrze aktivaci a posílení zdrojů v našem podvědomí lze do našeho života přinést opravdové změny.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist