5 dárků vhodných pro každého muže

5 dárků vhodných pro každého muže
5 (100%) 1 vote

Pro manžela, přítele, syna, kamaráda či kolegu. Sestavili jsme seznam 5 tipů na dárky pro všechny muže ve vašem okolí. Všechny dárky navíc dokážete vyřešit přes internet, tudíž se můžete vyhnout předvánočnímu nákupnímu stresu. A o to přece jde. Užít si vánoční svátky v klidu a zároveň potěšit všechny své blízké. Pokud tedy hledáte inspiraci na dárky pro muže, pusťte se do toho.

 

1) Vstupenka na sportovní událost

Jak udělat chlapovi největší radost? Sehnat lístek na sportovní utkání nebo událost, po které je velká poptávka. Takovou událostí může být například MS nebo ME ve fotbale či v hokeji. Kromě těchto dvou nejpopulárnějších sportů u nás to však může být i Tour de France, biatlonové závody, olympijské hry či Zlatá tretra. Možností je opravdu hodně. A pokud je daný muž fanouškem jednoho konkrétního týmu, taková permanentka na celou sezónu ho jako fanouška svého klubu jistě zahřeje u srdce.

2) Pánský parfém

Ač to někteří muži neradi přiznávají, tak i oni o sebe rádi pečují. A aby se ve společnosti cítili dobře a pohodlně, tak k tomu pomůže kvalitní vůně. Navíc je to jeden z těch dárků, které muže potěší i kvůli toho, že neradi investují více peněz do kvalitního parfému, ale jakmile ho dostanou jako dárek, mají z něj radost. Jaký pánský parfém tedy vybrat? Doporučujeme vůně značek Giorgio Armani, Chanel, Lacoste, Davidoff či Hugo Boss.

3) Pánské tenisky

Kdo by nechtěl nové pohodlné tenisky? A pokud víte, co se dnes nosí a velikost obuvi, tak se dá obdarovanému velice dobře trefit do vkusu. Výběr těch správných tenisek se bude samozřejmě odvíjet od toho, co daná osoba nosí a jaký preferuje styl. Vybrat tak můžete sportovní, ale i elegantní tenisky. A nesmíme rovněž zapomenout na skate boty, které jsou ve své komunitě velice populární. Vybrat je můžete například v e-shopu Ambassadors.eu.

4) Ponožky

Ponožky jsou klasika. Při rozbalování dárků poté pod stromečkem padají od mužů hlášky, že teplé a kvalitní ponožky si přáli nejvíce a rozhodně nesměly chybět. A ona to není jen ironie. Ponožky doslova a do písmene zahřejí. A v dnešní době není třeba věnovat pouze hrubé teplé ponožky, ale třeba i ponožky barevné, které jsou velice populární. Jednou z takových značek, která se výrobou těchto vtipných ponožek zabývá, je Happy Socks. Rozhodně doporučujeme vyhledat.

5) Poukaz na únikovou hru

Jestliže má daný muž partu, se kterou se často stýká, tak výborným dárkem bude poukaz na únikovou hru, kterou se užijí všichni zůčastnění. Zvlášť pokud je obdarovaný akční typ a adrenalin si užívá, pak to bude trefa do černého. Jednou z nejpopulárnějších a nejpromyšlenějších únikových her je ta s názvem Zloději snů od EscapeX. Jedná se opravdu o zážitek, který člověka vyvede z komfortní zóny. Když 4 předešlé tipy se spíše hodily pro rodinné příslušníky, tak tento tip je jako dělaný na dárek pro kamaráda nebo kolegu z práce.

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist