5 důvodů pro elektronickou cigaretu

5 důvodů pro elektronickou cigaretu
Ohodnoťte článek!

Elektronické cigarety jsou hitem posledních let. Proč se ale vlastně pro takovou alternativu ke kouření konkrétně rozhodnout? Důvodů je hned několik.

Přestat s kouřením není právě jednoduchá záležitost. Na druhou stranu platí, že pokud s tímto zlozvykem skoncujete, bude to jedna z nejdůležitějších událostí ve vašem životě. Nicméně jak na to? Možností máte samozřejmě více, ovšem v současné době je velice účinnou variantou tzv. elektronická cigareta. Ta totiž přechod ze stavu „kuřačka“ do stavu „nekuřačka“ činí pozvolnějším. Na následujících řádcích naleznete více informací, pro vyčerpávající fakta pak navštivte eMotion.cz.

Emotion3

Elektronické cigarety – zdravější, chutnější, levnější

Kouření nepůsobí negativně pouze na Vaše zdraví jako takové, ale rovněž zhoršuje fyzickou kondici, není právě ideální pro pleť a navíc zatěžuje Vaši peněženku. V čem je elektronická cigareta jiná?

  • Snazší přechod. Elektronické cigarety (resp. náplně neboli e-liquidy) obsahují nikotin, což je ona návyková látka, díky níž je s kouřením tak složité přestat. Tělo tedy dostane, co si žádá.
  • Zdraví. Pravdou je, že i nikotin je toxická látka. Jenže při spalování tabáku v běžné cigaretě se vytváří několik tisíc škodlivin, včetně několika látek radioaktivních! Navíc si lze s elektronickou cigaretou množství nikotinu dávkovat.
  • E-liquid. Aktuálně máte na výběr ze skutečně pestrého množství e-liquidů. Tabákové, ovocné, nápojové a spousta dalších příchutí tedy skýtají možnosti k experimentování.
  • Zápach. Klasické cigarety nedodají libou vůni ani vašim ústům, stejně jako oblečení. Tento problém s elektronickými cigaretami rovněž odpadá.
  • Peníze. Ty sice nejsou všechno, proč ale utrácet za zvýšená zdravotní rizika? Elektronické cigarety Vám dávají možnost ušetřit až několik tisíc korun ročně, a to za zdravější formu kouření! Již samotnou elektronickou cigaretu, ale i jakýkoli e-liquid a příslušenství lze ovšem koupit levněji, třeba na eMotion.cz.

Emotion4

 

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist