5 tipů na vánoční dárky pro muže

5 tipů na vánoční dárky pro muže
5 (100%) 2 votes

Ještě vám chybí dárky k Vánocům. Často si lámeme hlavu, co darovat svým mužům, tatínkům nebo dědečkům. Tady je pár univerzálních tipů.

Vlněný svetr s windstopperem Kama

Česká značka Kama už dlouho vyrábí krásné a kvalitní svetry složené z 50% vlny merino a 50% akrylu. Mají speciální podšívku, která neprofoukne, takže se dají použít i jako svrchní vrstva. Jsou skvělé nejen pro horské zimní sporty. Svetr je funkční – zahřeje a neprofoukne. Nakupujte u Affektu.

 

Víkend nebo dovolená v Česku

Přiznejme si na rovinu, že v dnešní době nám většinou nic nechybí. Vše, co potřebujeme, si koupíme. Věci si raději vybíráme sami. Pokud cítíte, že by váš partner nebo partnerka mohli být zklamaní, pořiďte jim zážitek. Víkendový pobyt na Šumavě nebo v Krkonoších potěší nejen vašeho blízkého, ale třeba také vás. Vyberte si hotel podle svých představ – buď na samotě, nebo někde v centru města.

Funkční prádlo ScutumWear pro sportovce

Sháníte dárek pro běžce, nebo pro člověka, který se věnuje závodům jako je Spartan Race a podobně? Pak je prádlo ScutumWear naprostá nutnost. Je vyrobené do extrémních podmínek – do zimy, vlhka, nebo naopak vedra. Oblíbené outdoorové závody vyžadují kvalitní trénink, protože často během nich závodních prochází skrz ledový potok, plavou v chladném rybníce, aby hned vzápětí šplhali po kluzkém laně nebo dělali trestné angličáky. Během závodů je potřeba, aby byli sportovci v co nejpohodlnějším oblečení, které rychle uschne a pomůže jim dostat se do cíle bez újmy.

Dalekohled pro dědečka

Jestli máte tátu, co miluje turistiku, chodí často na rozhledny, nebo pozoruje zvířata, pak je dalekohled skvělá volba. Dalekoholedy Fomei kladou důraz na kvalitu provedení, mají vysokou světelnost, zároveň však nejsou těžké. Na turistiku se zaměřte na tyto kategorie: Beater, Leader R, Leader, Bird, Terra.

Značkové hodinky

Japonské hodinky Citizen sahají svou historií až do roku 1918 a postupem času se staly nejprodávanějšími hodinkami na světě. Své zákazníky si získávají spolehlivostí, přesností, zajímavými technologiemi, krásným designem a to vše za dostupnou cenu. Určtitě uvítáte 5letou záruku, nebo technologii Eco-Drive, která označuje solární pohon hodinek.

Kvalitní hodinky nakupujte vždy u autorizovaného prodejce – Helveti.cz, což je e-shop i kamenný obchod sídlící na Praze 8 v Karlíně.

Jaké dárky si přejete pod stromeček vy?

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist