5 věcí, které nezapomeňte na piknik

5 věcí, které nezapomeňte na piknik
4.8 (95%) 4 votes

Venku svítí a hřeje sluníčko ostošest, byla by proto věčná škoda zůstat o víkendu doma. Sbalte dobroty a vyrazte na piknik do přírody. Nezapomeňte si přitom přibalit následujících pět nezbytností, které vám piknikování zpříjemní.

  1. Pikniková deka

Deka tvoří základ každého pikniku. Přece nebude sedět na studené zemi. V čem je pikniková deka tak skvělá a běžnou dekou ji nenahradíte? Má totiž jednu stranu nepromokavou, a tak si můžete vesele piknikovat i po ránu, kdy je tráva ještě vlhká rosou. Navíc ji jednoduše srolujete do malého a úhledného balíčku a díky našitému uchu snadno přenesete.

  1. Dózy na potraviny

Krabiček na potraviny není nikdy dost. A v momentě, kdy potřebujete přenést víc jídla v esteticky přijatelné podobě, bude v duchu žehnat jejich vynálezci. Přece jenom obírat ze sendvičů zbytky nalepeného ubrousku nebo vysypávat rozdrolený koláč ze sáčku není to pravé ořechové. Ve vodotěsných dózách přenesete bez újmy u polévku nebo saláty.

  1. Piknikový set

Proč se tahat na piknik s porcelánovým nádobím a skleničkami a bát se, že něco rozbijete, když můžete jídlo jíst z praktických plastových talířků, které využijete i na domácím večírku. Klasický piknikový set obsahuje všechny potřebné příbory, nádobí a salátovou misku. Seženete jej za pár korun a poslouží až čtyřem osobám.

  1. Skládací piknikový gril

Nebaví vás chroupat jenom zeleninu a rádi byste i na pikniku něco teplého do žaludku? Pořiďte si skládací piknikový gril. Je lehký a skladný, a tak ho můžete vzít snadno s sebou na jakýkoliv výlet. Masožravci ocení čerstvě připravené burgery a vegetariány nadchne grilovaná zelenina. A už jste ochutnali grilovaný ananas? Rozhodně byste měli.

  1. Termoska

V zimě zahřejí, v létě osvěží. Ano, řeč je o nápojích z termosky. Užijete ji jak na pikniku, tak při výšlapech do přírody nebo třeba při lyžování. Kvalitní nerezové termosky jsou odolné, nerozbitné a nápoj si v nich udrží požadovanou teplotu několik hodin. Bez problémů v nich na piknik přenesete a uchováte i ledové kostky na přípravu sangrie či domácí limonády.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist