5 zajímavostí ze světa péče o vlasy

5 zajímavostí ze světa péče o vlasy
Ohodnoťte článek!

Snad každá žena si zakládá na perfektním účesu, který jde ruku v ruce se zdravými vlasy. Veledůležitá je tedy péče o vlasy, a to s pomocí špičkové vlasové kosmetiky a kadeřnických potřeb. Zajímají Vás zajímavosti?  

Péče o vlasy postupuje neustále kupředu, takže v současnosti se naskýtá možnost starat se o ně skutečně profesionálně i v soukromí domova. K tomu ovšem budete potřebovat vhodnou vlasovou kosmetiku a kadeřnické potřeby. A právě na druhou zmíněnou kategorii se zaměříme v tomto článku poněkud blíže a povíme si o ní několik důležitých faktů.

VK5

Kadeřnické potřeby pro zdravé vlasy a krásný účes

S kvalitními kadeřnickými potřebami lze dosáhnout zajímavých výsledků, to nám potvrdí většina žen. Jen je nutné dobře zvolit. Na následujících řádcích proto naleznete několik zajímavostí. Věděla jste kupříkladu, že…?

… fén na vlasy s ionizací udrží ve vašich vlasech vodu, čímž chrání jejich pružnost a lesk? Dávno je tak pryč doba, kdy fény na vlasy nedělaly vlasům dobře. Aktuálně tedy není vůbec žádný problém umýt si hlavu těsně před spaním.

… stroje na vlasy si dnes můžete pořídit od předních světových výrobců za zajímavé ceny? Lze si tak koupit strojek na vlasy VK6Remington, Moser nebo Babyliss levně, a to kupříkladu v e-shopu Vlasy-kosmetika.cz (více tady).

… kadeřnické nůžky dnes seženete v nejrůznějších variantách? Na trhu je totiž pestrá nabídka kadeřnických nůžek pro praváky, leváky, jakož i tzv. nůžky efilační, které se hodí na prostříhávání vlasů. Stačí si tedy pouze vybrat.

… se žehličkami na vlasy dosáhnete snad na jakýkoli účes, na který si vzpomenete? Žehličky na vlasy jsou vhodné pro rovnání i natáčení vlasů, takže pokud je libo hladký účes, nebo naopak lokny a vlny, nejedná se o žádný problém.

… kulma na vlasy je pouze jedno z možných řešení pro různé druhy zvlnění vlasů? Stále populárnější je totiž také kulmofén, tedy výrobek, jenž snoubí funkce kulmy na vlasy a fénu. Získáte s ním proto dva spolehlivé produkty v jednom.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist