Aby parkování na letišti nebylo noční můrou!

Není sporu o tom, že cestování letadlem patří k těm nejpohodlnějším vůbec. O to méně pak ale samotná logistika na letiště. Málokdo je ochoten platit nekřesťanské peníze za parkovné kilometry od letiště nebo neustále „chytat“ taxi. Co s tím? Využijte službu Smile parking a máte vystaráno.

Parkování na letišti v Praze je službou, která se hodí v případě, že jedete na dovolenou a máte s sebou více zavazadel, ale stejně i v případě, že cestujete na služební cestu a díky natřískanému diáři nemáte času nazbyt. Se Smile parking budete parkovat přímo na letišti a vaše auto bude po vašem odletu přepraveno na sekundární parkoviště.

Už žádné hledání volného místa

Neztrácejte čas hledáním parkoviště a transferem. Zaparkujte přímo na letišti a využijte služby, které vám zásadně zpříjemní cestování. Vaše auto převezme zkušený řidič a bezpečně jej přeparkuje na parkoviště kousek za letištěm. Při příletu vás bude auto opět čekat na letišti, aniž byste museli využívat transfer.

Ceník parkování na letišti se dělí na letní a zimní. První den je zkalkulován na 500 korun. Čím déle ale na letišti zůstanete, tím příhodnější cena vám bude k dispozici. Týden na dovolené, respektive stání na letišti, vás přijde na necelou tisícovku.

Kromě parkingu i mytí a čištění

Smile parking ale není pouhé parkování. Vyškolení pracovníci mohou vaše auto, zatímco vy budete spokojeně cestovat v nebesích, umýt z venku a vyčistit i uvnitř. Odvoz a přistavení vozidla zpět k letišti pak bude k ceníku mytí grátis.

Smile parking je možné rezervovat pomocí online formuláře na website: smileparking.cz

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist