Automaty na vodu jsou stále častěji součástí moderních domácností

Automaty na vodu jsou stále častěji součástí moderních domácností
5 (100%) 1 vote

Trendy ve vybavení domácnosti se neustále mění a co bylo ještě před několika lety považováno v interiéru jako zbytečnost, může být v dnešní době již nezbytností. To platí pro vybavení obývacích pokojů, ložnic, kuchyní i dalších místností. Jedním z produktů, které se stále častěji objevuje v českých domácnostech je výdejník vody. Proč právě tento přístroj?

Z firem až do domácností

Ještě před několika lety byly výdejníky vody pouze a výhradně vybavením ve firmách, kancelářích a obecně komerčních prostorech. Využívali je zaměstnavatelé, kteří chtěli svým zaměstnancům dopřát kvalitní vodu a její přísun kdykoliv. Stále více firem má ve svých prostorách alespoň základní automat na vodu. Ale díky přednostem těchto přístrojů se začínají stávat oblíbené i v domácnostech. Proč?

chytrezeny.cz_w-system.cz_01

Maximální efektivita několik funkcí

Základní modely automatů na vodu uměly jen načepovat vodu z barelů do hrnků. V současnosti se jedná o mnohem důmyslnější přístroje. Moderní automaty dokáží vodu ohřívat a chladit a to v rozmezí teplot od 4 °C do 92°C. V létě ochladí a v zimě si můžete připravit horký nápoj během pár vteřin. Automat na vodu může být zároveň i výrobník sodovky, kdy dokáže obyčejnou vodu z barelu přeměnit na perlivou.

Kvalitní minerální voda

Další předností je kvalita vody v barelech. Vždy je důležité najít a vybrat kvalitní firmu, která bude barely s vodou dodávat. Minerální voda v barelech od kvalitního dodavatele má mnohem větší obsah živin a vitamínů, než voda z řádu. Pro lidské tělo je mnohem zdravější. Vodu z řádu lze samozřejmě upravit pomocí filtrů. I tato metoda má však svá úskalí. Více čtěte ZDE.

chytrezeny.cz_w-system.cz_02

Mnoho druhů s elegantním designem

Starší modely automatů na vodu byly velká monstra, která připomínala spíše strašáka. I na designu ale výrobci výrazně zapracovali a moderní výdejníky vody se rozhodně nestanou trnem v oku žádného interiéru. Naopak se mohou stát jeho okrasou. Existují dokonce i stolní modely, jako například tento aquabar.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist