Bílé zuby můžete mít rychle a bezbolestně. Navštivte zubní kliniku v Brně!

Mějte dokonalejší úsměv a ochromte ostatní svými bílými zuby. Zubní lékař Jaromír Louda vám pomůže vybělit chrup a to velmi snadno a efektivně.

Na klinice v Brně máte možnost nechat si chrup vybělit laserem, nebo si jej můžete vybělit sami doma. Bělení zubů laserem probíhá v ordinaci. Lékař použije modré studené světlo, kterým váš chrup vybělí hned po prvním sezení. Toto bělení, je maximálně šetrné k vašim zubům. Výsledky uvidíte okamžitě.

Dost možná si ale raději zvolíte metodu bělení zubů doma. V tomto případě, jsou pacientům podle otisků zhotoveny plastové nosiče a do nich si doma sám pacient přidává bělící látku. Ideální je skloubit obě dvě tyto metody pro ten nejlepší, možný výsledek. Cena bělení zubů na klinice v Brně je naprosto úžasná. Krásně bílý chrup může mít již za 4 000 Kč.

Náhrada zubů implantáty

Zubní klinika v Brně nabízí velmi šetrnou metodu náhrady chrupu zubními implantáty. Můžete jimi řešit defekty chrupu. Jedná se v podstatě o titanové šrouby, které lékař zašroubuje do kosti čelisti, a s tou potom implantáty pevně srostou. Obrovská výhoda těchto implantátu je v tom, že jsou výborně přijaty lidským organismem a nevyvolávají žádné alergické reakce. Pacient nepozná rozdíl od vlastních zubů. Cena zubních implantátů začíná již na 12 000 Kč. Pevné implantáty plní funkci kořenů, na ty se pak zhotoví korunka, fixní můstek, nebo náhrada, která je snímatelná.

Estetická stomatologie poskytuje kromě bělení zubů, zubních korunek a můstků také kompozitní výplně a dentální implantáty. Kompozitní výplně jsou plomby, které opraví menší defekty zubů. Pokud jste z Brna a okolí, hledáte šikovného a zároveň i empatického zubního lékaře, pak jste jej právě našli.

Zubní klinika Louda – ordinace IBC Brno zajišťuje svým pacientům dostupnou kvalitní stomatologickou péči. Nabízí zde vysoký komfort založen na kvalitě, preciznosti a mnohaleté praxi.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist