BLANCO poskytuje elegantní řešení pro třídění odpadu

Kuchyň již není pouze místem, sloužícím k přípravě jídla a stravování. Lidé se zde v rámci rodinného kruhu stravují, společně připravují jídla, hostí zde své přátele nebo jenom popíjejí a povídají si. To vše ale zvyšuje nároky na praktickou, bezpečnostní i estetickou stránku současných kuchyní. Například odpadky nejsou ničím, co bychom chtěli mít na viditelném místě. Proč tedy nevyužít možnost uložit odpadkový koš do kuchyňské linky. Problémem ale může být nedostatečná kapacita prostoru, převážně pak v případě třídění odpadu. Elegantní řešení nabízí košové systémy BLANCO.

select-orga-hlavni-fotografie

BLANCO SELECT ORGA, zdroj: www.ancor.cz

Košové systémy BLANCO umožňují maximální využití prostoru skříňky, flexibilitu při třídění odpadků do nádob, organizaci zbývajícího úložného prostoru a řadu dalších funkcí. Jednou z nich je elektrický systém pro otevírání košových systému BLANCO SELECT AutoMove, zajišťující jemné otevření koše díky pouhému zatlačení na dvířka. (doporučená cena 11.460,- Kč).

Kolikrát se Vám stalo, že jste s mokrýma nebo špinavýma rukama museli rychle otevřít koš a něco do něj vyhodit. Díky ovládání BLANCO MOVEX je možné zásuvku s košem jednoduše vysunout tahem špičkou nohy a předejít tak ušpinění (doporučená cena 540,- Kč). Jednoduché a spolehlivé uchycení sáčků k okrajům nádoby zaručí praktický držák sáčků BLANCO SELECT CLIP.

Doplňky košového systému BLANCO SELECT jsou vhodné pro všechny spodní skříňky s čelním výsuvem.

BLANCO SELECT AutoMove, zdroj: www.ancor.cz

ANCOR CZ s.r.o.

Výhradní zastoupení BLANCO pro ČR

Oderská 333/5,

areál IMPERA PARK

196 00 Praha 9 – Čakovice

Web: www.ancor.cz

Telefon: +420 241 443 498

E-mail: blanco@ancor.cz

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist