Bydlení na pražském Žižkově jako nejlepší volba?

Bydlení na pražském Žižkově jako nejlepší volba?
5 (100%) 1 vote

Žižkov patří mezi neoblíbenější pražské městské části. Každý obyvatel vám potvrdí, že Žižkov má své nezaměnitelné kouzlo a jakousi nepopsatelnou atmosféru. Žižkované si užívají pohodový život uprostřed rušného velkoměsta. Městská část je známa malebnými kavárničkami a hospůdkami, upravenými parky a bohatým kulturním životem. Pokud hledáte nové místo k bydlení, začněte uvažovat právě o Žižkově. Poradíme, kde se bude bydlet nejlépe.

chytrezeny.cz_navackove_cz_nahledovy

Nová tvář dokonale ladí

Pražský Žižkov dostává novou tvář díky developerskému projektu NA VACKOVĚ. V okolí ulice Olgy Havlové vznikly 3 nové budovy, které zapadly do stávající zástavby. Díky projektu se objevily moderní byty na Praze 3, které zde dlouho chyběly. Zájem je o nové byty velký. Projekt ještě nebyl dokončen a developer hlásí 100 % prodaných bytů v rámci budovy A (na obrázku nejblíže k hlavní silnici).

chytrezeny.cz_navackove_cz_01

Komfortní provedení

V rámci projektu vzniklo celkem 202 bytů. Z toho je 85 malých studií 1+kk, dále 26 bytů o dispozicích 2+kk. Celkem 81 bytů má dispozice 3+kk – tyto jsou ideální volbou pro spokojené bydlení pro rodiny v Praze. Projekt nabízí ještě 10 luxusních bytů 4+kk. Byty mají komfortní zařízení, výhodou jsou lodžie nebo balkony. Jsou koncipovány tak, aby využily denní světlo a nabídly obyvatelům příjemné prostředí. Výhodou projektu je jeho strategická poloha. Z místa je to jen pouhých několik minut do centra města i do přírody. Nedaleko se nachází parky Židovské pece a Balkán.

chytrezeny.cz_navackove_cz_02

Levné byty v Praze v rámci projektu jsou ještě k mání. Nepropásněte vaši šanci na nákup bytu v atraktivní lokalitě. Byty jsou určitě i výhodnou investicí.

RADA: Jestliže si budete vyřizovat hypoteční úvěr na vlastní pěst, přečtěte si ještě tento článek. Najdete v něm cenné rady, čeho se při vyřizování hypotéky vyvarovat.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist