Byty u parku – ideální bydlení pro rodinu v Praze

Byty u parku – ideální bydlení pro rodinu v Praze
5 (100%) 1 vote

Bydlení v metropoli má několik nesporných výhod oproti bydlení v satelitech nebo na venkově. Metropole totiž nabízí nesčetně pracovních i jiných příležitostí, dostatek škol a školek, dostupná je veřejná doprava a veškerá občanská vybavenost. Nakupování je rychlé a výběr široký díky množství blízkých obchodů. Proč trávit hodiny v autě, když se právě nabízí k prodeji takřka tři stovky bytů v lokalitě, která kromě výhod velkoměsta nabízí i tu, co venkov, totiž přírodu! Dokonce více než to. Bytový komplex Byty u parku se totiž staví přímo na hranici parku Židovské pece, který kromě procházek v zeleni umožňuje i sportovní vyžití.

Praha 3 – srdce metropole

Třetí pražská čtvrť doznává v posledních několika letech nebývalého rozkvětu a prochází velkým rozvojem infrastruktury. V nejbližší době dojde také k revitalizaci oblasti Nákladového nádraží, které nabídne obyvatelům obchodní a nákupní příležitosti. Zároveň je Žižkov dostupný městskou hromadnou dopravou ze všech směrů a na metro se dostanete během pár minut. Tato pražská čtvrť však vede také žebříček v kulturních akcích a volnočasovém vyžití. Byty Praha 3 jsou tak skvělou investicí a příležitostí pro rodinu i do budoucna.

3+kk nebo mezonet?

Kde najde rodina svůj domov v metropoli? V rezidenčním projektu Byty u parku v blízkosti ulice Malešická se nabízí v 11 objektech celkem 272 bytů a 2 ateliéry. Byty jsou s dispozicemi od 1+kk, rodiny s dětmi ale spíše docení velké 3+kk nebo mezonety 4+kk. V nabídce je také byt 5+kk. Většina bytů disponuje balkonem nebo lodžií, v posledním patře střešní terasou a v přízemí předzahrádkou, která umožňuje posezení i zahradničení. Vzhledem k důmyslnému architektonickému členění poskytují navíc terasy, balkony a lodžie dostatek soukromí.

Čas s rodinou, investice do budoucnosti

Koupě bytu v dobré lokalitě s dostupností všeho potřebného se vám vrátí několikanásobně. Čas strávený s rodinou vám totiž nic nenahradí, to je ta největší investice do budoucnosti, zajištěním bydlení rodinu navíc zajistíte také materiálně. Byty v rámci projektu lze k tomu financovat výhodnou hypotékou, splátky jsou dokonce rozdělené podle průběhu výstavby a kromě mimořádného úroku vyřídí také složité papírování.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist