Čeká vás cestování? Uzavřete si nejvýhodnější cestovní pojištění

Čeká vás cestování? Uzavřete si nejvýhodnější cestovní pojištění
5 (100%) 1 vote

Cestování se týká nejen letních dovolených, ale také víkendových pobytů v průběhu celého roku, studijních pobytů, pracovních cest a jiných. Jestliže se chystáte poznávat krásy světa, nebo se jedete vzdělávat či pracovat, neměli byste opomenout důležité cestovní pojištění.

Díky němu si velmi ulehčíte život v případě, že se vám přihodí nečekaná nemilá událost. Stačí, abyste dostali zánět zubu, stal se vám úraz, nebo jste např. ztratili batožinu. Ve všech případech vám pomůže právě cestovní pojištění.

Porovnávejte a sjednejte nejvýhodnější cestovní pojištění

Díky bohaté nabídce mnoha prověřených pojišťoven si můžete porovnat jednotlivé produkty a vybrat si pro vás ten nejvýhodnější. Stačí uvést základní údaje o vás, typu cesty, době, po kterou budete pryč, uvést kontaktní e-mail a spočítat si výši cestovního pojištění.

Jeho cenu můžete získat již od 8 Kč za den, celoroční pojištění je možné sjednat dokonce již od 237 Kč za osobu a rok.

Výhody sjednávání pojištění online

Na internetových stránkách ePojisteni.cz si můžete sjednat cestovní pojištění během pár minut. Už po vyplnění základních údajů při druhém kroku si budete moci vybírat mezi nabídkami od mnoha společností s několikaletou tradicí a mnoha spokojenými klienty. Jestliže se pro některou rozhodnete, vyplníte doplňující údaje, dojde k rekapitulaci a následnému uzavření smlouvy. V případě, že budete mít dotaz, můžete zavolat na tel. č. 840 888 444 nebo se informovat e-mailem: info@epojisteni.cz.

Pojďte si i vy porovnat nabídky kvalitních a prověřených pojišťoven. Mimo cestovní pojištění si na stránkách ePojisteni.cz můžete sjednat i pojištění odpovědnosti, pojištění domova, havarijní pojištění nebo třeba povinné ručení. Navštivte stránky ePojisteni.cz a vyřiďte vše, co potřebujete z pohodlí domova.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist