Čekáte koledníky? Dopřejte jim krásnou a zároveň chutnou výslužku.

Letos slavíme Velikonoce poměrně brzy, a i když bude možná chladné počasí, je potřeba, abychom se vybavili hezkou, dostatečně velkou a kvalitní výslužkou. Který koledník by se vracel za rok znovu, kdybychom ho dobře neodměnili?

Jestliže nevíte, čím obdarovat cizí i vaše ratolesti, nechte se inspirovat.ATP_T0616502000

Kvalitní čokoláda v krásném provedení

Variantou, jak obdarovat koledníky, jsou velikonoční vajíčka. Přijdou vám obyčejná, nebo každý rok stejná? Nenechte se mýlit, stačí vědět, kde nakupovat a sehnat varianty, které potěší oko i chuťové pohárky.

Díky pestrosti velikostí a především pestrosti obalů můžete vybrat jak čokoládová vajíčka pro velké, tak maličké a hravé kluky. Zapomenout nesmíte ani na mašle. Každý koledník by si měl od vás odnést mašli, kterou mu uvážete na pomlázku. Ideální je mít mašle jednobarevné i zdobené. Po těch zdobených sahají především malé děti, které mají z Velikonoc skutečně radost. Nesmí vám chybět fialová, proto pokud ji nemáte, určitě ji dokupte.

Co nesmí chybět?ATP_T1605505010

Velikonoční vejce nejsou to jediné, co bychom měli přichystat. Mnoho hospodyněk se angažuje i do pečení velikonočního beránka. Pokud se také odhodláte a upečete jej, vězte, že zdobit můžete nejen vaječnými bílky, ale i klasicky krémem. Zdobit dokončete červenou mašlí (nebo fialovou pro znak velikonoc) a snítkem rozmarýnu nebo krušpánku.

Výbornou volbou jsou i huspeninové rolády nebo obložené talíře. Do rolády můžete zakomponovat uzeniny, vajíčka, zeleninu a vytvořit krásnou mozaiku. Co se týče obložených talířů, tady můžete volit z nejrůznějších sýrů, klobás, salámů, ale i ze salátů ať už s majonézou, nebo bez ní. K zakousnutí volte i kvalitní pečivo. Koledníci vám budou za dobrou svačinu vděční.

Vše potřebné můžete najít na stránkách foodparadise.cz. Objednat můžete nejen velikonoční výslužku, ale i výtečné víno, sladkosti, omáčky a pesta, BIO potraviny, oleje a octy a mnohé jiné. Navštivte je a vyberte to nejlepší pro celou rodinu za přijatelnou cenu.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist