Chcete jíst zdravě? Nakupte si poctivé potraviny z Pankráckého Rynku.

Ohodnoťte článek!

Stále více lidí dbá na to, aby se stravovalo, zdravě, plnohodnotně, zajímá se o to, co jejich strava obsahuje, odkud produkty pochází… I proto jsou čím dál, tím více oblíbené farmářské trhy, kde svou zeleninu, bylinky, ovoce, med, pečivo a jiné prodávají zemědělci a výrobci, kteří svou práci dělají poctivě. Chtějí, aby se k nim lidé vraceli, a nabízí jim proto kvalitní potraviny za přijatelnou cenu.Rynek%20obchody_0038

Jste z Prahy? Zavítejte do Pankráckého Rynku.

Pankrácký Rynek se váže ke známému a z kvalitních surovin vařícímu kuchaři, který se jmenuje Filip Sajler. Jistě jej znáte z televize a víte, že své řemeslo skutečně umí.

Právě on a jeho společníci otevřeli v Praze Pankrácký Rynek, kde nakoupíte vše potřebné pro přípravu výtečných a zdravých pokrmů. Zároveň se tady i dobře najíte. Je tady restaurace s názvem Perfect bistro, pekařství a cukrářství, vinotéka, obchůdky s masem a uzeninou, čerstvými rybami a mořskými plody, oříšky, kavárna i prodejna květin.

Není pravidlem, že jen biopotraviny jsou zdravé, v Pankráckém Rynku najdete i takové, ale i ty, jež nenesou toto označení, jsou zde zaručeně poctivé a kvalitní.

Zajímá vás přesná adresa? Je to Na strži 1721/63A v Praze, Nuslích. Otevřeno je od pondělí do pátku v době od 8 – 19 hodin. Rezervace či informace vám rádi poskytnou na telefonu 605 800 080.

Věnovat svým přátelům, rodině či kamarádce můžete dárkový poukaz na nákup zboží v obchodech nacházejících se v Pankráckém Rynku a v Perfect Bistru. Připravíte tak chutný zážitek a inspirujete, kde se dobře najíst a nakoupit si.

Navštívte-li webové stránky pankrackyrynek.cz, můžete si prohlédnout bohatou fotogalerii a podívat si, jak to v celém Pankráckém Rynku vypadá. Je zde skutečně rušno, lidé rychle zjistili, že kvalitní a chutná strava je jim nadosah, to vše za zajímavou cenu a v mnoha obměnách jídel.

Vydejte se zde na nákup nebo si na podzim užijte Gurmánský večer. Uvidíte, že nebudete litovat a rádi se zde budete vracet.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist