Chcete zažít opravdový adrenalin? Tandemový seskok padákem je ideální volba

Chcete zažít opravdový adrenalin? Tandemový seskok padákem je ideální volba
Ohodnoťte článek!

V současné době se stále více lidí oddává adrenalinovým sportům, jako je tandemový seskok padákem. Pokud jste snad nikdy nezažila nic, co by vám krví prolilo adrenalin, je nejvyšší čas to napravit. Zážitky jsou stále žádanější, a to především pro svou cenovou dostupnost. V následujících řádcích vám prozradíme, jak zažít něco nezapomenutelného, co vám utkví v paměti napořád.

Samozřejmě některým ženám postačí let balónem, jiné se spokojí jedině s tandemovým seskokem či bungee jumpingem. Jak takové seskoky padákem probíhají?

Seskok padákem zažijete na mnoha místech České republiky

Seskoky padákem není možné uskutečnit kdekoliv, je nezbytné, aby tomuto sportu byly prostory přizpůsobené. Právě z těchto důvodů není možné seskok padákem zažít kdekoliv, ale jsou na to vyhrazena určitá místa. Ovšem nemusíte se bát toho, že byste musela cestovat přes půl republiky, protože zážitek si užijete jak v Praze, Jičíně, Hořovicích, Příbrami, Klatovech, Táboře, Jindřichově Hradci, Českých Budějovicích, Strakonicích, Plzni, Mostě, Jihlavě, Šumperku, tak i Brně, Kyjově či Kunovicích.

Tandemový seskok padákem vám zabere zhruba hodinu, ale to neznamená, že jste hodinu ve vzduchu. První vás totiž čeká krátký briefing, potom se převlečete do kombinézy a nastoupíte do letadla. V letadle si pobudete zhruba 20 minut, a tak se pokocháte ještě pohledem na město z ptačí perspektivy. Jakmile letadlo vystoupá do potřebné výšky, dojde k tomu hlavnímu. Vyskočíte a užijete si zhruba 40sekundový volný pád. Instruktor, který je po celou dobu s vámi, ve správný čas otevře padák a pozvolna klesáte na zem zhruba 6 až 10 minut.

Kde si zážitek objednat?

Jestli jste se tedy odhodlala jít do toho, nejspíše hledáte, kde si seskok padákem objednat. Stačí se podívat na webovou stránku https://www.leteckezazitky.cz/, kde najdete celou řadu leteckých zážitků, nikoliv pouze seskoky padákem.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist