Chytrá žena ví, kde pořídit dárek pro svou drahou polovičku

Chytrá žena ví, kde pořídit dárek pro svou drahou polovičku
Ohodnoťte článek!

Nevíte si rady s výběrem dárku pro Vašeho partnera k narozeninám a ráda byste mu dopřála nevšední zážitek z adrenalinových sportů? Věnujte mu poukázku na oblíbený bungee jumping.

Bungee jumping jako dárek k narozeninám pro partnera

Bungee jumping patří k naprostým adrenalinovým bombám, které by si neměl nechat ujít žádný nadšenec vzrušujících okamžiků. Právem bungee jumping patří od nepaměti k nejoblíbenějším dárkům pro muže. Právě tento jedinečný pocit si totiž při bungee jumpingu užijete plnými doušky. Během bungee jumpingu na Vašeho partnera čeká volný pád v otevřeném prostoru. Během seskoku se mu navalí do žil pořádná dávka adrenalinu. Dobrou zprávou je, že během bungee jumpingu nehraje téměř žádnou roli počasí a je tak možné se tomuto adrenalinovému sportu oddat téměř kdykoliv. Hlavní sezóna přitom začíná v polovině května a končí koncem září. Firma na zážitky nabízí několik možností, kde se bungee jumpingu naplno oddat. Ve jmenovaných měsících láká především město Písek k absolvování bungee jumpingu. Místo konání se v tomto případě nachází na Zvíkovském městě. Koupený voucher na internetovém portále Firmy na zážitky platí do konce června příštího kalendářního roku.

Léto v duchu létání

V případě chladného letního počasí si můžete společně s Vaší drahou polovičkou užít nekončící zábavu ve větrném tunelu v Letňanech. Právě zde www.firmanazazitky.cz/indoor-skydiving totiž poznáte omamný pocit z volného pádu i bez padáku na zádech. Právě v Praze na Letňanech můžete navštívit první skydiving arénu v České republice a široko daleko na východ. Proud vzduchu v tomto větrnému tunelu proudí vzduch o rychlosti až 280 km za hodinu. I voucher na let ve větrném tunelu je skvělým nápadem na dárek k blížícím se narozeninám Vaší drahé polovičky.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist