Chytrá žena ví, kde si odpočinout na Velikonoce

Chytrá žena ví, kde si odpočinout na Velikonoce
Ohodnoťte článek!

Je to už dlouho, co jste si jen tak vyrazili na prodloužený víkend? Svátky jara jsou vhodnou příležitostí, jak si odpočinout od každodenních starostí a zapomenout přitom na okolní svět. Víkendové pobyty pro dva k tomu dávají vhodnou příležitost.

Kam na Velikonoce?

Zaslouženou relaxaci si můžete dopřát na místě, které je Vám velmi dobře známo a podívat se tak opět po nějakém čase na místa, kde se tak rádi procházíte ruku v ruce s Vaší milovanou polovičkou, nebo se nechat zlákat doporučením Vašich kamarádů. Prima nápady na prodloužené víkendy v malebném prostředí české přírody i v luxusně zařízených hotelech přináší také Firma na zážitky. Na zábavním portále Firmy na zážitky si vybere i ten nejnáročnější klient. Během pobytu v luxusním zámku s romantickou večeří si budete připadat jako skutečný král s královnou. Víkendové pobyty pro dva na jachtě umožní prožít romantiku v dostatečné vzdálenosti od všech rušivých elementů. Zážitkové pobyty pro dva nikdy nezklamou, proto je můžete věnovat také jako dárek k výročí, k narozeninám nebo jen tak pro radost každému, na kom Vám záleží.

Kam na wellness pobyt?

Atraktivně působí rovněž wellness pobyty pro dva. Gurmánská noc na Chateau Herálec, dokonalá relaxace v Augustianu či lázeňský pobyt s pivní kúrou pro dva v Klášteře Hradiště nad Jizerou jsou jen stručnou nabídkou toho, co lze díky Firmě na zážitky během svátků jara prožít. S rodinou můžete Velikonoce oslavit ve čtyřhvězdičkovém hotelu Antonie ve Frýdlantu. Tento pobyt se stane nezapomenutelným nejen pro dospělé, ale také pro děti. Práci farmáře si vyzkoušíte na tamějším soukromém statku. Děti budou nadšeny z prohlídky čerstvě narozených zvířat. Společně si upletete pomlázku i vykoledujete velikonoční balíček dobrot. Na dospělé čeká relaxace ve vnitřním bazénu s proudy, finské sauně či páře.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist