Chytré ženy ví, kde prožít prodloužený víkend v květnu

Chytré ženy ví, kde prožít prodloužený víkend v květnu
5 (100%) 1 vote

Měsíc duben se nenadále přehoupl do své druhé poloviny a to je ideální čas naplánovat si prodloužený víkend na květnové víkendy. Měsíc květen nabízí propojení dvou státních svátků s víkendem a právě tento čas mnohé láká k pobytu mimo domov.

Ubytování Blansko Vás zve k květnovému prodlouženému víkendu

Samozřejmě můžete prožít prodloužený víkend na chalupě nebo v penzionu, kam se rádi již několik let vracíte. Pokud však rádi navštěvujete Vám doposud méně známá místa, pak prodloužený víkend v Moravském krase pro Vás bude jako stvořený. Ubytování Blansko poskytuje poklidný prostor pro rodinnou dovolenou, prodloužený víkend pro zamilované páry, větší skupiny i jednotlivce. Zamilujete si nejen jeho klidné prostředí, ale také nízkou cenu za nocleh. Kontaktní údaje, kde si můžete již dnes rezervovat ubytování pro Váš prodloužený víkend, najdete zde www.hotelprobe.cz. Ubytování Blansko disponuje osmdesáti pokoji s vlastním sociálním zařízením. Ke stravování můžete využít hotelovou restauraci. V bezprostřední blízkosti hotelu je možné zahrát si kuželky nebo squash.

Ubytování Moravský kras jako skvělý výchozí bod pro poznávání krás jižní Moravy

S ubytováním Moravský kras budete spokojeni také v případě, že si nenecháte ujít žádnou příležitost k návštěvě zajímavých turistických cílů. Jak již napovídá samotný název ubytování, hotel se nachází v Moravském krasu, jenž je proslulý jeskyněmi s nádhernou krápníkovou výzdobou. Rozhodně si nenechejte ujít příležitost k návštěvě Punkevní jeskyně s propastí Macocha, jeskyně Balcarka nebo Kateřinské jeskyně. Nudit se nebudete ani v případě, že si sebou vezmete do Blanska kola a projedete se po Cyklostezce srdcem jižní Moravy.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist