CinCink je více než jen klasický realitní portál

Většina z nás si procesem koupě bytu, domu či jiné nemovitosti, projde jen jednou, nebo párkrát v životě. V problematice se ztrácíme. Obvykle nestíháme sledovat všechno, co k úspěšné a bezproblémové koupi nemovitosti potřebujeme znát. Proto se hodí mít k ruce někoho, kdo nám pomůže vyhnout se zbytečným přešlapům, a provede nás procesem bezpečného nákupu nemovitosti

CinCink – první služba, která pomůže s nákupem nemovitosti

Na trhu je celá řada realitních portálů. Obvykle nám nabídnout přehled aktuálně dostupných nemovitostí na trhu – bytů, domů i pozemků. Avšak nic více. Přitom s procesem nákupu nemovitosti je spojena celá řada problémů, které jako kupující musíme řešit. Málokdy si na nákup nemovitosti najímáme realitní kancelář. Její služby navíc pokládáme za příliš drahé. Prodražují se nám ale i samostatné služby, třeba právní. Nemáme přehled, kolik stojí, pro některé pak neumíme odborníka ani sehnat či nevíme, že by se nám pro danou oblast odborná rada rozhodně pozitivně zhodnotila. Koupě bytu i jiné nemovitosti se nám bez odborných rad v mnoha oblastech může pěkně prodražit.

TIP: Portál CinCink radí s nákupem nemovitostí a současně doporučuje specialisty pro tu kterou oblast. Nejde jen o další z mnoha realitních portálů ani co se týče jejich vlastnictví. Jde totiž o speciální projekt, za kterým stojí tak silný partner, jakým je Komerční banka.

Věděli jste, že musíte mít nejen na nový byt, ale i na daň z koupě nemovitosti?

Mnoho lidí se do nákupu nemovitosti vrhne s našponovaným rozpočtem a nepočítá s dalšími vydáními. Víte například, že již od roku 2016 platí daň z koupě nemovitosti výhradně kupující? Tato částka představuje až 4 % z kupní ceny. Daňové přiznání se musí podat už do konce 3. měsíce po měsíci, kdy k nákupu nemovitosti došlo. Se všemi náležitostmi týkajícími se této daně poradí portál CinCink.cz. Pokud hledáte daňového poradce, který pomůže s vyplněním a podáním daňového přiznání, i toho vám v rámci svých služeb portál doporučí.

Hypotéka z první ruky

Propojenost portálu CinCink s Komerční bankou znamená, že budete mít z první ruky rovněž informace o možnosti financování vašeho nákupu hypotékou. A nejen informace. Na stránkách je k dispozici hypoteční kalkulačka. Při využití různých podpůrných služeb portálu CinkCink máte rovněž šanci snadno projít schvalovacím procesem pro získání hypotéky. A též velice rychle, což je mnohdy důležité proto, aby vám vaši vysněnou nemovitost tzv. před nosem nikdo nevyfoukl.

Neriskujte chyby spojené s nákupem nemovitosti

Realitní portál CinCink.cz dohodí odborníka na provedení technické inspekce kupované nemovitosti, doporučí daňového poradce, odborníka na právní služby, nabídne pomoc s financováním na hypotéku i s úschovou peněz. Procesem nákupu díky tomu projdete bez přešlapů a vyhnete se i patovým situacím, ke kterým dochází až překvapivě často.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist