Co dělat, abyste se necítily samy, i když právě nemáte přítele?

Co dělat, abyste se necítily samy, i když právě nemáte přítele?
4 (80%) 1 vote

Mnoho dívek a žen je single. Tento způsob života je příjemný, o nikoho a nic se nemusíte starat, pokud se vám nechce, můžete trávit čas, kdy chcete, s kým chcete, nejste kontrolovány, kdy a v jakém stavu se vracíte domů, chce se vám spát – spíte, chce se vám vařit – vaříte atd.

Jenomže i ty, které žijí single, by si přály minimálně občas přítele, ke kterému by se mohly schoulit, popovídat si s ním, užít si postelové hrátky i zábavu venku ať už při sportu, nebo na párty, zajít spolu do kina, na večeři, na výlet… Jenže jak se zbavit dlouhé chvíle, když přítel nepřichází a my si snažíme samy sobě vsugerovat, že takhle nám to vyhovuje, že single live je skvělý život a přitom nevíme, co se sebou samotnými, abychom se necítily tak samy?

Přátelé a kolegové vás vytáhnou „na vzduch“

Ať už chodíte do školy nebo zaměstnání, nestraňte se těch, kteří vás obklopují. Není možné, abyste mezi např. 20ti lidmi nenašli někoho, s kým si budete rozumět. Navíc pokud to bude muž, je tady i jiskřička naděje, že se z kamarádství stane něco víc. Plánujte společné akce, vyjděte si v pátek po práci nebo vyučování na drink, nebo do klubu, zahrát bowling, zajezdit si na motokárách, nebo si stanovte cíl a vydejte se na půldenní procházku, na jejímž konci dojdete na zajímavé místo, nebo do osvědčené restaurace, kde se skvěle nadlábnete.

Že mezi nejbližšími, s kým se denně setkáváte jednoduše nikdo vhodný není? V tom případě nezbývá, než jít do míst, jež jsou vám blízké. Rády cvičíte a žijete zdravě? Začněte chodit do posilovny, fitka, na zumbu, plavat, nebo běhejte. Není možné, abyste během několika týdnů nenašli někoho, s kým se ráda dáte do řeči. Jistě budete mít o čem mluvit, už jen proto, že vás bude spojovat společný koníček.

Myslete na sebe

Dobré je také relaxovat. Navštivte masérku, zajděte do sauny, wellness centra, ale také se nechte opečovávat v podobě kadeřníka, kosmetičky, manikérky nebo třeba stylisty.

Skvělé místo k seznámení je také knihovna, kde chodí lidé studovat, nebo si číst. Není mnoho stejně zajímavých a zábavných míst, kde se dá sbalit protějšek. Stačí sednout si poblíž nebo přímo vedle či naproti a začít vysílat signály. Třeba se společně vydáte cestou domů na kávu nebo do parku.

Seznamka není jen pro zoufalce

Zabavit se můžete četbou, malováním, s přáteli, s čtyřnohým kamarádem, zajít na návštěvu k rodině, cestovat, učit se novému koníčku… pokud vás však přestane vše bavit, protože hledáte konečně lásku, život single jste si užily do sytosti, vytvořte si profil na seznamce. Je hotový za pár minut a uvidíte, že rázem budete mít o zábavu postaráno minimálně v podobě odpovědí, tedy možnosti dopisovat si s někým, kdo se vám zalíbí. A dál se uvidí…

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist