Co dokáže o Vás prozradit vaše manikúra? Díl 1.

Co dokáže o Vás prozradit vaše manikúra? Díl 1.
5 (100%) 2 votes

Zajímavé je to, jak z drobnosti v našem outfitu lze poznat jaký jsme a jaké vlastnosti k nám patří. Dle barvy naši manikúry, lze vyčíst více než z toho jestli jste brunetka, blondýnka nebo zrzka.

Průhledný lak

Průhledný – bíla, přírodní barva, kterou nosí ženy, které se liší od ostatních vysokou sebejistotou. Takové ženy jsou připravené udělat cokoli, aby dosáhli cíle, který si stanovily. Takové cíle se obvykle týkají více práce nežli romantických vztahů. Je to také důvod toho, že na sebe nechtějí upozorňovat vzhledem ale inteligenci, kterou mají a jsou na sebe za ní pyšné.

Zlatý / Třpytivý laky

Co znamená taková barva laku? Dle naše psychologie barev, tento odstín si volí ženy starší, které se snaží byt v módních tendencích. Ženy úspěšné, které chtějí, aby byly všimnuté svým okolím a byly oceněny. Většinou touží po přiznání jejích dlouholeté práce a snažení.

Křiklavě růžový lak (2)

Barvu “Barbie“ si volí ty, které uvnitř sebe touží po perfektním a luxusním životě. Nemusí mít podobu panenky, ale právě ona je ideálem takové ženy. Snaží se všem ukázat své bohatství, krásu a mládí. Jejím přáním je velká pozornost a uznávání její krásy a neobyčejnosti.

Světlé růžový lak (3)

Elegance, šarm a něžnost – všechno v jednom odstínu. Tuto barvu si vybírají ženy, které si jsou jistý v sobě, ale nepotřebují v tom někoho přesvědčovat. Dámy klidné povahy, které mají rádi klasický styl oblíkání a jsou úspěšný v kariéře. Takové žena má potřebu, aby její muž se s ní cítil šťastně a nebyl potlačen jejím úspěchem.

Nenalakované nehty (4)

A co ženy, které si nehty nelakují? Jsou to většinou tvůrčí osoby, které mají spoustu jiných záležitosti a nalakovat si nehty čas ani nemají. Nechávají svůj vzhled na poslední chvíli, kdy však na nalakování čas už není. Takové osoby věří v sílu a krásu svého vnitřního já, než na smokey eyes a francouzskou manikúru.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist