Co všechno si můžete nechat pojistit?

Co všechno si můžete nechat pojistit?
5 (100%) 1 vote

Pojištění slouží především k tomu, aby vám ulehčilo od každodenních starostí a zejména od odpovědnosti, která se očekává od každého svobodného a svéprávného člověka naší vlasti. Nikdy totiž nevíte, co se může stát, neboť neočekávané nešťastné události číhají na každém kroku. Proto byste si měli pojištění sjednat i vy. Pojištění samotné se může vztahovat jak na majetek, tak na chování.

Proč mít pojištění majetku?

Pojistit byt a domácnost by si měl nechat každý občan naší vlasti, zejména pokud žije v rizikovější oblasti. V případě bouřky, krupobití nebo požáru může totiž snadno dojít k poškození vašeho domu či bytu. Relativně snadno tedy můžete přijít o střechu nad hlavou. Vaše nemovitost bude dále pojištěna proti poškození způsobeném divou zvěří nebo proti rozbití skla z jakékoliv příčiny. Oceníte i ochranu vůči zkratu na elektromotorech a obecně na elektřině.

K čemu je dobré pojištění odpovědnosti?

Ruku v ruce s majetkovým pojištěním jde i pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou při běžném občanském životě. Lidově se tomuto produktu říká pojistka na blbost, neboť opravdu dokáže pokrýt i plnění z událostí, které se odehrály díky vaší nešikovnosti. V ceně je ale také odpovědnost za škodu způsobenou domácími zvířaty. Velkým plusem je celosvětová platnost tohoto pojištění jak pro vás, tak i celou vaši rodinu.

Kde si pojištění sjednat?

Abyste si sjednali pojištění odpovědnosti nebo majetkové pojištění, tak se nemusíte vydávat přímo do budovy pojišťovny. Sjednat pojištění online totiž nikdy nebylo jednodušší. Na stránkách vámi vybrané společnosti stačí vyplnit interaktivní formulář, do kterého zadáte typ nemovitosti a obytnou plochu v m2. Následně si můžete vybírat z konkrétních pojišťovacích produktů, tudíž můžete zvolit ten nejvýhodnější právě pro vás.

Kvalitní pojištění dokáže obsáhnout opravdu široké pole působnosti od chování, až po vaši nemovitost. Proto byste neměli s jeho sjednáním dlouho váhat, neboť vám ušetří dost starostí.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist