Dámy, už jste vyzkoušely bezdotykový orgasmus?

Dámy, už jste vyzkoušely bezdotykový orgasmus?
Ohodnoťte článek!

Už jste se setkala se slovem Womanizer či Satisfyer? Jde o převratnou technologii, o které by měla vědět každá žena. Nový způsob, jak dosáhnout parádního orgasmu. Rychle, pohodlně. V páru, bez muže. Skvělé pro ženy, které mají s orgasmem obvykle problém.

Co jsou zač Womanizery a Satisfyery?

Jde o moderní strojky, které vám dopřejí bezdotykový orgasmus pomocí podtlakových vln. Přiložíte ke klitorisu, zapnete a vytvořený podtlak bude klitoris „muchlat“ úplně novým způsobem. Orgasmus do pár minut zaručen (doslova, Womanizer dává garanci).

Většina žen, která to vyzkoušela v rámci oficiálního testování, se shoduje na tom, že jde o naprosto nový a silný pocit. Stimulace podtlakem je zkrátka jiná než masturbace s vibrátorem. Podtlak je něco nového. Řada žen s ním zažívá nejen silnější orgasmus, ale i několikanásobný orgasmus.

Ale nejen jde o pocity. Je to modernější, pohodlnější, rychlejší. Womanizer nebo Satisfyer jen přiložíte a necháte ho udělat všechnu práci. A vy se mezitím necháte unášet představivostí až k silnému orgasmu.

Zajímá vás víc? Mrkněte rovnou na videa, jak Womanizery a Satisyfery fungují a co umí.

Mimochodem, jsou skvělé především pro ženy, které mají problém orgasmu vůbec dosáhnout. Možná to nebude za reklamou slíbené dvě minuty, ale dočkáte se. I v tomhle jsou tyhle stroječky úplně výborné. Když si je vezmete do postele s partnerem, můžete si ten vytoužený orgasmus konečně užít i spolu. A to nejen s touhle hračkou. Když ji použijete před sexem, klitoris se báječně prokrví a je pak mnohanásobně citlivější. A vy si konečně užijete orgasmus i v jeho náruči během milování…

Je lepší Womanizer, nebo Satisfyer?

Záleží, co je pro vás důležitější. Oba fungují na stejném principu a důležitý základ je stejný. Bezdotykový silný orgasmus vám zajistí oba.

Je mezi nimi podobný rozdíl jako mezi iPhonem a jiným telefonem. Satisfyer je tu pro ty, kdo nechtějí tolik utrácet, ale chtějí si užít i tak. Satisfyery jsou opravdu levné a třeba takový Satisfyer Penguin je parádní volba. Je šikovný, hezký, levný. Prostě paráda.

Womanizer je zase značka, luxusní produkt pro náročné. Některé jejich modely jsou opravdu nádherné, propracované a dají vám pocit něčeho lepšího. Občas mají i moderní funkce navíc. Podívejte se třeba na recenzi nejnovějšího Womanizer Permium. Stojí za to, když si chcete dopřát to nejlepší.

V každém případě Womanizer i Satisfyer přinesou do vaší ložnice novou dimenzi. Tenhle orgasmus musíte vyzkoušet na vlastní kůži, protože se popsat nedá. Je to jiné, nové, pohodlné, skvělé. S čistým svědomím ho můžeme doporučit každé ženě i páru.

Objevte je i vy a pořiďte si také jeden. Přejeme spoustu sladkých orgasmů…

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist