DEN SIGNMAKINGU BRNO představí aktuální trendy ve vizuální komunikaci

DEN SIGNMAKINGU BRNO představí aktuální trendy ve vizuální komunikaci
Ohodnoťte článek!

Desátý ročník prezentační a konferenční akce o současných výzvách, potenciálu a budoucnosti vizuální komunikace DEN SIGNMAKINGU se uskuteční v pátek 11. listopadu 2016 v brněnské FAIT GALLERY. Souběžně proběhne také veletrh eventových služeb EVENT DAY BRNO.

Nejvýznamnější firmy v oboru představí novinky

Letošní ročník DNE SIGNMAKINGU BRNO se ponese ve vzdělávací rovině. Návštěvníci se mohou těšit na prezentaci nejvýznamnějších firem v oboru jako Antalis, Axom, Bitcon, Canon, Dencop, FTP, HSW, Jansen Display, Papyrus, Spandex, Vink nebo Zenit, které představí novinky v oblasti vizuální komunikace. Konkrétně se budou věnovat materiálům a technologiím pro interiérový design, aplikacím nových materiálů v architektuře a představí aktuální trendy ve světelné reklamě. Návštěvníci se rovněž dozvědí, jak správně využít komunikační prvky k oslovení svých zákazníků v exteriéru i interiéru a jak efektivně zvýšit prodej prostřednictvím rozmanitých nosičů reklamy.

Doprovodný program otevře diskuse na téma REKLAMA V HISTORICKÝCH KULISÁCH MĚST

Lze vůbec rozumně a účinně regulovat reklamu v historickém jádru města? Má samospráva legislativní nástroje, jak omezit tzv. vizuální smog? A naopak může být reklamní zařízení nositelem památkové hodnoty? „Některé způsoby zacházení s reklamou v památkovém prostředí a na historické architektuře hraničí až s vandalismem. Obrana před tímto „morem“ je obtížná, nemá dostatečnou legislativní oporu a odstranění „černé“ reklamy vyžaduje značné úsilí,” říká Aleš Holý, vedoucí městského architekta v Uherském Hradišti. Společně s ním v diskusi vystoupí mj. Martin Zedníček, vedoucí Odboru památkové péče Magistrátu města Brna, památkář Pavel Wewiora z ÚOP NPÚ v Brně, městská architektka Iveta Ludvíková ze Znojma a rovněž zástupci výrobců reklamy.

Návštěvníci získají informace o využití signmakingu v architektuře, interiéru a designu

Přednáška VYUŽITÍ SIGNMAKINGU V ARCHITEKTUŘE, INTERIÉRU A DESIGNU, která se uskuteční od 12.00 do 13.00, se bude věnovat individualizaci designu v architektuře a signmakingu v ART & DESIGN. Odpolední program zahájí prezentace GENERAČNÍ VÝMĚNY, v čase od 13.15 do 14.00 se bude věnovat přípravě společnosti na předání, na ni naváže přednáška na téma materiálové recyklace plastových odpadů (od 14.00 do 14.45). Poslední prezentace FESPA VISION se od 14.45 do 15.30 zaměří na plány a záměry mezinárodní asociace sítotisku a digitálního tisku FESPA.

 

Více informací najdete na:

http://signinvention.com

http://eventday.cz

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist