Do Prahy sama nebo ve dvou? Máme tip!

Rozhodla jste se, že se přestěhujete do Prahy? Jste sama nebo jen s přítelem a hledáte startovací byt, za jehož pronájem nebudete muset platit moc? Vytrhneme vám trn z paty. Našli jsme místo, kde se dá byt pronajmout levně a bez placení vysoké kauce!

Malé byty po rekonstrukci

Jestliže hledáte byt, ve kterém budete bydlet sama nebo ve dvou, vybírejte z kategorie menších bytů o dispozicích 1+kk nebo 2+kk. Dobrou volbou je i garsoniéra. Kromě velikosti se musíte zaměřit na vybavení bytu. Je lepší si pronajmout byt se základním vybavením. Ušetříte tím náklady za nákup nového nábytku a dalších nezbytností jako je pračka apod. Velmi důležitá je lokalita. Určitě je výhodou blízkost metra a současně i spojení s přírodou. Praha je sice krásné, ale někdy až příliš rušné město, takže možnost „uklidit“ se do přírody je vítána.

chytrezeny.cz_rezidencetopolova_cz_01

Naším tipem je multifunkční ubytovací zařízení Rezidence Topolová. Nachází se na dobrém místě v Praze 10. Výhodou je blízkost stanice metra Skalka, od Rezidence to je pouhých 15 minut chůze. Aktuálně Rezidence Topolová nabízí pronájem bytu bez realitky o dispozici 1+1 a také garsoniéry.

chytrezeny.cz_rezidencetopolova_cz_02

Bez provize!

Velkou výhodou je, že pronájem získáte bez provize. Zaplatíte pouze vratnou kauci. Byty jsou částečně vybaveny – nachází se v nich kompletní kuchyňská linka, manželská postel a šatní skříň. Smlouva na ubytování v Praze se uzavírá na 1 rok s možností prodloužení. Podmínkou pronájmu je, že v bytě mohou současně bydlet maximálně 3 osoby.

chytrezeny.cz_rezidencetopolova_cz_03

Co chtít více?

Jestliže se vám v Praze zalíbí a rozhodnete se zde zůstat, podívejte se ještě na prodej bytů od Rezidence Topolová. Nabízí i větší byty 2+kk a za velmi přívětivé ceny. Ještě než se ale začnete o koupi zajímat, zjistěte si možnosti vaší hypotéky. K tomu vám pomůže nejlépe odborný hypoteční poradce. Základní představu podá i hypoteční kalkulačka. Zde si ještě můžete přečíst článek o tom, čeho se při vyřizování hypotečního úvěru vyvarovat.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist