Dodávka se dá běžně i pronajmout

Jen málokdo alespoň jednou za čas nepotřebuje převézt něco velkého a těžkého. Často k tomu postačí auto, byť třeba vybavené tažným vozíkem, případně je možné využít zahrádku.

Ne vždy jsou však tyto možnosti použitelné. V takových případech už většinou zbývá pouze jediná věc, a sice pronájem dodávky.

Cena bývá dobrá

Ještě donedávna byla u nás exotika i klasická půjčovna osobních aut, natož pak dodávek. V současné době je však již konkurence docela velká, a tudíž se jednotliví hráči předhánějí jak v cenách, tak i v kvalitě služeb.

Člověk rovněž nemusí vážit cestu kvůli vozu kdovíjak daleko. Dnes již každý může využít nejen pronájem dodávek – Praha, ale obdobné služby se nabízejí i ve vzdálenějších lokalitách. Velmi oblíbená je třeba půjčovna dodávek – Ostrava.

Obě pobočky patří pod křídla jediné firmy, a sice Van2Go. Hlavně díky tomu je tedy víceméně jedno, jestli klient zavítá na tu či onu pobočku. Všechny služby jsou víceméně stejně kvalitní.

Většina klientů poptává hlavně možnost krátkodobého pronájmu. Ten může trvat jen pár hodin, ale i dní. Existují však i dlouhodobé pronájmy v rámci týdnů, případně dokonce měsíců. Půjčovna se ve všech případech snaží vyjít zákazníkům maximálně vstříc, tedy i otevírací dobou.

Otevírací doba neexistuje

U Van2Go se dělá na směny. Také proto si mohou dovolit v podstatě nezavírat. Kdo má tedy zájem o dodávku, může přijít uzavřít smlouvu kdykoliv. To samé platí i o vracení vozidel.

Vozidla na jedničku s hvězdou

Veškerý vozový park výše zmíněné společnosti je na skutečně vysoké úrovni, a to hlavně díky bezvadnému technickému stavu.

Velkou měrou se na tom samozřejmě podepisuje častá obměna nejvytíženějších vozidel za nová, nicméně i pravidelné prohlídky každého vozidla tomu dost pomáhají. Počet poruch se díky těmto opatřením snížil na naprosté minimum.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist