Dopřejte si s partnerem romantický víkend pod Karlštejnem

Dopřejte si s partnerem romantický víkend pod Karlštejnem
5 (100%) 1 vote

Jestliže s partnerem už delší dobu uvažujete o nějakém romantickém pobytu či chcete svoji drahou polovičku překvapit nevšedním dárkem, musí vás zajímat nabídka ubytování v podhradí překrásného hradu Karlštejn, který se vypíná nad řekou Berounkou již stovky let. Přesto je v podhradí místo ještě starší než samotný hrad, kde nabízí nevšední ubytování, které vám zanechá vzpomínky na celý život a připraví nezapomenutelné dny.

Historická atmosféra s nádechem romantiky

Hotel je vybudovaný z bývalého mlýna, který svého času byl zároveň jediným mlýnem v okolí. Poprvé byl uveden do provozu již v roce 1263. Samotný hrad Karlštejn byl postaven až o necelých sto let později. Od té doby samozřejmě mlýn prošel mnoha opravami a také moderní rekonstrukcí, díky které máte nyní možnost navštívit romantický hotel Karlštejn a ubytovat se v něm. V jeho blízkosti je také nádherný zelený ostrov s romantickým altánkem, který se stal nejžádanějším místem pro pořádání svatebních obřadů.

Ubytování v luxusním apartmánu vylepší romantické balíčky

Za nejluxusnější ubytování se považují horní apartmány s větším prostorem, historicky stylovým nábytkem a také minibarem a kávovarem. Skutečnou perlou je však volně stojící vana s dešťovou sprchou a výhled na již zmíněný zelený ostrov. Celý tento komfort můžete znásobit s pomocí nabízeného balíčku. Ubytování blízko Karlštejna díky němu získá skutečně romantický nádech. Jeho součástí je snídaně do pokoje a večeře v soukromí při svíčkách na překrásné terase s výhledem na svatební altán. Pro romantický oběd pak můžete využít například nedalekou řeckou tavernu se specialitami z řecké kuchyně.

Nenechte se obrat o zážitky, které vám zůstanou na celý život

Byla by škoda zůstávat jen na hotelu, protože se nabízí různé atraktivní výlety do okolí Karlštejna. Přímo u hotelu můžete navštívit místní soukromou ZOO, nedaleko je možné vyzkoušet hraní golfu na nově postavených hřištích nebo navštívit známá místa v okolí. Mezi ty nejzajímavější patří Koněpruské jeskyně (více o nich zde) nebo lomy Amerika. Také můžete vyzkoušet let balónem nebo vyhlídkový let, objednat si je můžete na recepci hotelu.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist