Drátový rozhlas pro města a obce navrhuje a servisuje ELMIK

Zůstaňte na drátu. Díky skvělému servisu firmy ELMIK jsou česká města a obce perfektně ozvučená.

Pro chalupáře a náhodné návštěvníky z města je to atrakce. I když se i ve městech setkáme s drátovým rozhlasem, právě na vesnicích má ještě větší kouzlo. Ve většině obcí se přes drátový obecní rozhlas informuje i několikrát v týdnu. Obec zve občany na zábavní akce pro děti i dospělé, informuje o možnosti levnějšího nákupu palivového dříví, o tom, že bude očkování psů proti vzteklině, či pozve na brigádu sázení nové ovocné aleje za obcí. Hlášení z rozhlasu patří ke koloritu, který dělá vesnici vesnicí.

Kvalitní ozvučení na klíč

Drátový rozhlas pro města a obce navrhuje, montuje a servisuje firma ELMIK již od roku 1994. Je partnerem mnoha obcí, pro které zajišťuje kompletní servis. Díky mnohaletým zkušenostem mají obce co dočinění se skutečnými mistry oboru. Jestli někdo ví skutečně vše o drátovém rozhlasu, je to společnost ELMIK.

Máte problémy se zvukem a někteří občané se stěžují, že drátový rozhlas dobře neslyší? Konzultujte to s firmou ELMIK. Řešení se rozhodně najde. Pomůže vám též rozšířit dosah stávajícího rozhlasu do nově postavených čtvrtí, třeba až na vaše fotbalové hřiště. Vždyť i na sportovištích se drátový rozhlas s úspěchem používá. Stejně tak jako na hřbitovech a ve smutečních síních, v obřadních síních, na nádražích a taktéž ve firmách, kde je nutné ozvučit velké skladové či výrobní haly.

Mistři zvuku

Svůj hlavní předmět podnikání, montáž rozhlasové a ozvučovací techniky, firma ELMIK neustále rozšiřuje. Dnes nabízí i velkoobchod a maloobchod s ozvučovací technikou, jakou jsou reproduktory či zesilovače. Montuje rozhlasové ústředny i kamerové systémy. Ozvučí jakoukoliv akci a nabízí časomíry do škol. Využít tedy lze firmu ve více oblastech, nejen pro montáž a servisování drátového rozhlasu.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist