Druhy erotických masáží – v Praze jich můžete vyzkoušet až 12!

Druhy erotických masáží – v Praze jich můžete vyzkoušet až 12!
Ohodnoťte článek!

Nováčkům i fajnšmekrům přinášíme přehledný popis různých erotických masáží, které stojí za to vyzkoušet. Nezůstávejte u klasické a rozšiřte si obzory, aniž byste zruinovali svůj rozpočet! Co třeba zkusit Body-to-body, Nuru nebo Milking table? Pozitivní vlivy jsou prokázány nejen po fyzické, ale i psychické stránce. Erotickou masáž můžete zkusit i doma za zavřenými dveřmi. Tak odložte stud stranou a nechte se vystřelit do výšin.

Typy erotických masáží od klasiky po tantru

Každý salón má svou nabídku, která se liší od konkurence. Následující druhy jsou ty nejrozšířenější.

Ještě než se dáme do popisování, je třeba říct pár základních informací i průběhu celé procedury. Vše by mělo probíhat diskrétně od objednávky po odchod ze salónu. Masáž začíná (i končí) sprchou a je na vás, zda s nebo bez masérky. Lehké doteky z vaší strany jsou povoleny, ale nesnažte se o nic víc. Masérka je zcela nahá a svlékání můžete přihlížet nebo jí pomoci – záleží na dohodě a podmínkách salónu.

Relaxačně-erotická (klasická)

Tento základní typ se zaměřuje na celé tělo, kdy je hlavním aspektem navození vzrušení už od samého počátku. Uvolnění svalů, mysli, masáž intimních partií a ruční vyvrcholení jsou jejím hlavním cílem.

Body-to-body

Nebo jinak řečeno tělo na tělo je technika, kdy se ustupuje od používání rukou a masáž je prováděna různými částmi těla. Díky používání váhy těla je prožitek intenzivnější a smyslnější. Jako bonus je i vyvrcholení prováděno prsy.

Penisu

Můžete přeskočit vše okolo a vrhnout se rovnou na nejoblíbenější část procesu! Pozornost se věnuje pouze hýždím, bedrům, intimním partiím a jejich nejbližšímu okolí.

Milking table

Jedná se o speciální stůl s otvorem pro penis. Můžete si vybrat variantu s jednou nebo dvěma masérkami. Doporučujeme vyzkoušet se dvěma, kdy se jedna masérka se věnuje nahoře celému tělu a druhá dole pouze intimním partiím. Jedná se sice o dražší záležitost, ale zároveň se řadí k nejoblíbenějším!

Víceruční

Dvě i více masérek zároveň, záleží na nabídce konkrétního salónu. Víc informací netřeba.

Tantrická

Nezaměřuje se na orgasmus, ale na prožitek tady a teď, kdy mezi vás a masérku vstupuje duchovní prožitek, který pracuje s tokem energií. Tím je zcela odlišná od všech ostatních.

Mýdlová

Těšit se můžete na peeling žínkou, mýdlovou pěnu a mimo jiné i masáž mořskou houbou.

Dominantní s prvky BDSM

Neděste se! Jedná se o zavázání očí a vše bude probíhat tak, jak se s masérkou domluvíte.

Japonská Nuru

Překlad pro slovo „nuru“ je klouzavý. Tento název nese i masážní gel, který se používá k docílení klouzání po pokožce. Je vyroben z mořských řas, nemastí, má antibakteriální účinky a je snadno omyvatelný.

Thajská erotická

Thajská masáž, jak na ni asi nejste zvyklí, ale zvyknete si rychle! Nahé Thajky do ní přináší prvky erotiky a stimulují nejen vaše energetické linie, ale hlavně erotogenní zóny.

Pro páry

Zde existuje několik možností a opět záleží na daném salónu. S vaším protějškem jste masírování společně v jedné místnosti ve stejný čas a můžete si vybrat jednu nebo dvě masérky (případně maséra). Doporučujeme, aby se každému věnoval/a jeden/a. Ideální příležitost, jak do vztahu vrátit trochu vzrušení. Nebo zkuste 10 rad, jak ho oživit a vyhnout se „ponorce“.

Pro ženy

Opravdu jsou šité na míru i ženám, které se můžou nechat opečovávat rukama maséra či masérky.

A ceny?

Cena klasické masáže se pohybují kolem 1500,- na hodinu za jednu masérku (2 masérky = jednou tolik peněz). Za příplatek v řádu stokorun můžete dostat navíc „extras“ jako například:

 • Footjob
 • Tanec na klíně
 • Lávové kameny
 • Vířivku
 • Masáž prostaty nebo hráze
 • Některé salóny nabízí i escort na hotel

Jak vybrat masážní salón?

Probrali jsme valnou většinu možností, ze kterých můžete na trhu vybírat, ale ještě pár praktických rad na závěr. Při výběru salónu si všímejte následujících detailů, ať nespláčete nad výdělkem.

 • Opravdu nejde o sex, takže ho neočekávejte a ani nevyžadujte.
 • Využívejte telefonické rezervace, ať si ověříte profesionální přístup, se kterým se pojí i pomoc při výběru.
 • Profesionalita od začátku do konce je zásadní.
 • Nevypadá salon jako na fotkách? Otočte se na podpatku a hledejte dál.
 • Nebojte se vyslovit specifická přání už při vytváření rezervace, dost možná budou vyslyšena

Máte nějakou zkušenost, radu nebo dotaz, co stojí za sdílení? Tak směle do toho, podělte se s námi a inspirujte další čtenáře!

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist