Džíny aneb kalhoty oblíbené mezi všemi generacemi

Džíny aneb kalhoty oblíbené mezi všemi generacemi
Ohodnoťte článek!

Džínové kalhoty jsou módním fenoménem, který byl, je a zřejmě ještě dlouho bude ohromně populární, a to v podstatě mezi všemi generacemi. Zaměřme se tedy na něj o něco blíže. PJS2

Na co se zaměřit při výběru džínů?

Není zřejmě žádným překvapením, že si je v současné době možné obléci široký sortiment dámských džínů. Jenže problémem může být, jak vybrat takové, které vám přesně padnou a budou zároveň lahodit i vašemu oku. Předně je samozřejmě nutné zvolit správnou velikost, ale to je pouze jedním, nikoli jediným klíčovým kritériem, na kterém při výběru džínů záleží. Rozhodně tedy zohledněte i další důležité parametry.

Zároveň je totiž nutné vybrat vhodnou kombinaci výšky pasu, střihu a barevného provedení. Existují totiž džíny s nízkým a vysokým pasem, ale také kalhoty, které jsou „něco mezi“. Co se týče odstínu, i ten může s vaší postavou udělat divy. Je totiž známo, že tmavší kalhoty zeštíhlují, zatímco kalhoty světlejší dokáží opticky přidat na objemu. V každém případě je důležitý rovněž střih. Zvažte tedy, zda spíše zvolit džíny úzké, anebo naopak volnější.

Nepodceňujte ani výběr kvalitní značky!

V nedávné minulosti byly u nás velmi oblíbené Rifle, což se mimo jiné ukazuje v tom, že tento název italského výrobce džínů se u nás vžil jako označení pro všechny tyto kalhoty. Aktuálně si je pochopitelně možné zakoupit džíny řady špičkových značek. Zaměřit se tedy kupříkladu můžete na značku Pepe Jeans, která existuje již od roku 1973, přičemž její džínové kalhoty, ale také další oblečení vás nepochybně zaujme vysokou kvalitou i moderním designem.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist