Erotické pomůcky pro všechny příležitosti

Erotické pomůcky pro všechny příležitosti
4.5 (90%) 2 votes

Používání rozličných erotických pomůcek je postupem času na vzestupu. Dalo by se vlastně říci, že se používají tím více, čím padají různá společenské tabu. Podívejme se tedy na to, jaké erotické pomůcky jsou dnes k dispozici ženám i párům.

Erodream6

Erotické pomůcky pro ženy – vibrátory etc.

Zřejmě nejběžnější erotickou pomůckou pro ženy jsou dlouhodobě vibrátory. Jejich sortiment je ovšem každoročně širší a širší, o čemž se můžete koneckonců přesvědčit v sexshopu Erodream.cz. Klasické a luxusní varianty, dilda (nevibrující výrobky), vibrátory na klitoris či bod G – to je pouze krátký výčet toho, co vše si lze zcela diskrétně pořídit domů.

Erotických pomůcek pro ženy je nicméně daleko více a nemá cenu je na tomto místě všechny zmiňovat. Venušiny kuličky jsou kupříkladu nejen nástrojem vzrušení, ale jejich používání je vhodné i z hlediska posilování pánevního dna. Abychom se však vrátili ke kmitajícím pomocníkům, můžete vyzkoušet rovněž vibrační vajíčka, která Vás rovněž „rozpálí“.

Okořeňte si sexuální život s partnerem

Jakmile se vztah dostane do bodu, kdy to neklape v posteli, je zle. Možností, jak takové nepříjemnosti řešit, je samozřejmě více. Můžete se např. lépe připravit teoreticky z různých knih. Rovněž erotické pomůcky ovšem mohou být výrazným kořením sexuálního života párů. Zkuste tedy použít afrodiziaka, masážní svíčky a oleje, ale třeba také vibrátor a poznáte rozdíl.

Aktuálně mohou dokonce podobným způsobem sloužit i moderní kondomy. Ty jsou všelijak tvarované či vroubkované a opatřeny různými aromaty. V oblasti kondomů se už v žádném případě nejedná pouze o ochranný prostředek proti pohlavním chorobám a nechtěnému těhotenství. I s běžnějšími erotickými pomůckami tedy můžete výrazně proměnit Váš sexuální život!

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist