Hledáte lázně, které ocení žena každé věkové kategorie? Zavítejte do pražských lázní Jupiter.

Hledáte lázně, které ocení žena každé věkové kategorie? Zavítejte do pražských lázní Jupiter.
Ohodnoťte článek!

Krásný vzhled, zdraví, hezká postava, či veselá mysl, spokojenost, možnost relaxace anebo hýčkání celého těla a mnohé jiné, to je to, po čem touží každá žena. Patříte-li i vy k těm, které si rády dopřejí odpočinek s náležitou péčí o vaše tělo a mysl, vydejte se do lázní Jupiter. Nabízí zajímavé a příjemné lázeňské balíčky, různé druhy masáží, dokonce i neinvazivní, bezbolestnou liposukci a spoustu dalšího. Nezbývá, než si vybrat.e981e9a377faf647_640

Masáž pro úspěšnou a krásnou ženu

K velmi oblíbeným masážím patří turecké masáže Hammam Terapie vám nabídne hodinové masírování celého těla s příjemným a jedinečným přispěním očistné pěny. Turecká Hammam masáž je jí proslulá a právě pěna je to, co celý proces dělá skutečně příjemným a účinným. Tato očistná masáž je prováděna již po staletí a dodává uvolnění tělu i mysli. Účinky jsou revitalizující, omlazující a zároveň uzdravující.

Dopomozte si k vysněné postavě

Přejete si na jaře překvapit svojí postavou? Představujete si, jak odložíte kabát, a všichni užasnou, jak hezké proporce máte?  Splňte si své představy s přispěním neinvazivní, bezbolestné liposukce . Lázně Jupiter provádí hned pět druhů bezbolestné liposukce. Jedna procedura trvá od 20 do 40 minut a záleží jen na vás, kterému typu dáte přednost. Tuku vás zbaví např. ultrazvuková liposukce „Coccon”, liposukce – kryolipolýza „Cryo Derm” hubnutí mrazem nebo třeba Neinvazivní liposukce/3v1 Vacavite Prestige – SPA RF – Cryo Derm. Kompletní nabídku najdete na webových stránkách lázní Jupiter.

Pro ženy, jež hledají relax po práci

Ať už pracujete hlavou, nebo jste si zvolila zaměstnání, kde se skutečně fyzicky unavíte a hledáte možnost, jak dopřát tělu zasloužený oddech, vyberte si lymfatickou masáž. Budete po ní vypadat zdravěji, lépe, budete se cítit uvolněně, dojde k rozproudění lymfy a vy tak předejdete možným fyziologickým problémům.

Objednejte si pobyt nebo proceduru v lázních sama anebo ji věnujte kamarádce či někomu blízkému. Jde o výborně strávený čas, příjemný zážitek a věřte, že si jej budete přát zopakovat.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist