Hledáte skvělý tip na dárek, který zabaví holčičky i kluky? Vsaďte na dětskou kuchyňku

V každé rodině, která má děti, se často řeší otázka, co jim koupit k narozeninám, Vánocům, co jim věnovat za vysvědčení, nebo jakou hračku pořídit jen tak, aby z ní děti měly radost, aby je bavila a nezůstala stát za pár hodin bez povšimnutí v koutu pokojíku. Jestliže i vy hledáte nápad na dárek, jenž děti nadchne, kupte jim dětskou kuchyňku. Právě dětská kuchyňka patří k nejoblíbenějším nejen v domácnostech, ale i ve školkách. Děti mohou uplatnit svoji fantazii a rozvíjet ji, stanou se z nich kuchaři nebo maminky a budou připravovat jídla i nápoje pro celou rodinu i kamarády.kuchynka-grand-walk-s-grilem-821400

Jakou kuchyňku můžete dětem vybrat?

Dětská kuchyňka nabízí více možností. Pořídit můžete jednoduchý model, který se hodí i do menších pokojíků, v němž bude malá hospodyňka vařit a péct. Pokud máte dostatek prostoru, za povšimnutí jistě stojí kuchyňka Grand Walk s grilem. Jde o nejprodávanější model, který na našem trhu prodává společnost StepTwo. Kuchyňky z její nabídky vyrábí americká společnost Step2.

Zmiňovaná kuchyňka je propojená jídelním pultem, a tak umožňuje hru uvnitř i zvenčí kuchyňky. Jsou v ní zabudována 3 elektronická zařízení v realistické podobě. Jde o sporák, gril a telefon. Nechybí dřez s otočným kohoutkem, lednička, ani vybavení kuchyňky. To skýtá 103 ks příslušenství. Rozměrově kuchyňka umožňuje, aby se v ní hrálo více dětí najednou.

Kuchyňky pro děti mohou mít spoustu podob. Dalším povedeným modelem je kuchyňka Chefs Gourmet s velkou pracovní plochou a průhledem z kuchyně. Nechybí elektronická zařízení se zvuky: zvonící telefon, bublající plotýnka a syčící trouba. Děti mohou napsat vzkaz na tabuli, jež je součástí, nařídit hodiny, uvařit kávu… Ke kuchyňce patří 43 ks příslušenství v podobě nádobí a potravin.

StepTwo nabízí i další výrobky americké společnosti Step2, jako pískoviště, domečky, odrážedla… Prohlédněte si je a pořiďte svým dětem dárek, který je bude skutečně bavit.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist