Hokejovou výstroj nakupujte pouze u ověřených prodejců

Ohodnoťte článek!

Pořízení hokejové výstroje nemusí být stresující shánění, pokud víte, kam se obrátit. Stejně tak nejde o závratně vysoké položky, pokud vychytáte hromadné nákupy například pro celý tým anebo partu kamarádů. Určitě se vyplatí pořizování originální výstroje a výzbroje než riskovat nákup u neautorizovaných prodejců či „no name“ dealerů.

Značková výbava vydrží déle a poslouží lépe než produkty z tržnice

Pokud vaše děti chodí pravidelně trénovat do sportovního hokejového klubu, většinou už kustodi a trenéři vědí, který zdroj je nejlevnější, nejbližší vašemu bydlišti a také kde prodávají opravdu kvalitní výrobky. Brusle se nakupují jednou za pár let, to závisí většinou na věku dítěte, jak rychle mu roste noha a jak často brusle nazouvá. Jinak se opotřebuje výstroj u amatérských hráčů, kteří si chodí zahrát párkrát do měsíce, a jinak zas u dětí a dospělých, kteří jsou na ledě denně. Součástí bruslí jsou i náhradní nože a takzvané holdery, jež se dají koupit i zvlášť.

Nestyďte se zeptat profesionálů

Hokejka je nejvíce používanou a nejčastěji ničenou sportovní pomůckou. Proto by měli mít chlapci (i děvčata) více kusů v záloze – vždyť i na tréninky se nosí více hokejek pro případ nenávratného zničení. Znovu přicházejí ke slovu trenéři, kteří znají osvědčené grify různého olepování, jež trochu prodlouží životnost nejdůležitější součásti hokejové výstroje. Pro začínající hokejisty, již si nevědí rady, jakou hokejku si mají koupit, funguje internetová poradna na profesionálních stránkách Bauer. Zde se zájemci o pořízení správné výstroje, vhodných sportovních potřeb i padnoucího oblečení dozvědí užitečné tipy pro ideální volbu a nákup.

Nákupem v e-shopu ušetříte

K nepostradatelným součástem výbavy na hokej patří samozřejmě chrániče, helma, suspenzor, kšandy, rukavice a oblečení. Kalhoty, dresy, nákrčníky i hokejové tašky nemohou v šatníku žádného hokejisty chybět. I v internetovém obchodě se dá levně koupit padnoucí sportovní oblečení s pomocí tabulek v poradně, díky nimž si spolehlivě naleznete svoji správnou velikost každé části výbavy.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist