Hořčík, hloh i jmelí pro podporu srdeční činnosti

Hořčík, hloh i jmelí pro podporu srdeční činnosti
Ohodnoťte článek!

S příchodem chladnějšího počasí se člověk cítí unavený a vyčerpaný. Když dojdou na zahradě vypěstované ovoce a zelenina, je čas poohlédnout se po náhradním zdroji vitamínů. Jednou z možností osvěžení organismu jsou doplňky stravy s hořčíkem, hlohem a jmelím. To vše pro podporu srdeční a nervové činnosti.

Znáte pozitivní účinky jmelí?

S tímto keříkem má snad každý spojeny vánoční svátky, ale už téměř nikdo nezná jeho blahodárné účinky. Jmelí obsahuje glykoproteidy, peptidické toxiny, vodorozpustné sacharidy, cholin, alkaloidy, organické kyseliny a další cenné látky. Na obsahu různých látek ve jmelí je klíčová doba sběru. Nejlépe jsou na tom březen, listopad a prosinec. Věřte, že jmelí pomáhá ke snížení krevního tlaku, proti arterioskleróze a poruchám vegetativního nervového systému. Dokáže si poradit s bolestí hlavy a závratěmi. Pyšní se protirevmatickými účinky a působí močopudně. Pokud se vám nechce jmelí sbírat, pořiďte si doplňky stravy, které ho obsahují.

Hloh – využití od kůry po květy

Tato léčivka obsahuje vitamíny C a B, karoteny, sacharidy, třísloviny i flavonoidy. Keř pyšnící se krásnými červenými plody osloví uklidňujícími účinky, proto našel své využití při nespavosti. Dokáže pomoci ženám v klimakteriu, ale nejvíce je spojován s oběhovým systémem. Snižuje krevní tlak a stará se o správnou arytmii.

Starý známý hořčík

Třetím do party je hořčík neboli magnesium. Není možné pochybovat o tom, že patří k nejdůležitějším prvkům organismu člověka. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, správné činnosti svalů a nervové soustavy, elektrolytickému metabolismu i zachování dobrého stavu zubů a kostí.

Rádi byste svému tělu dopřáli příjemnou sprchu vitamínů a dalších cenných látek? Vyzkoušejte Jmelí – Hloh plus Hořčík 60 kapslí. Mrkněte se na internetové stránky Gigalékárna.cz a objednejte si tento doplněk stravy za příjemnou cenu.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist