Huben – měsíc ztracených kil

Huben – měsíc ztracených kil
5 (100%) 1 vote

1

Hubnutí, to je jedno z nejčastěji omílaných témat posledních let a rozhodně se netýká jen žen. S nastupující jarem jeho frekvence roste s každým dalším stupněm na teploměru. O této problematice existuje velké množství knih a článků, které radí, jak zatočit s přebytečnými kily. Na internetu najdete nejrůznější druhy diet a receptů, které zaručují rychlý úbytek váhy během pár dní. Tyto návody vám mohou pomoci shodit pár kil, brzy se ale dostaví tolik nenáviděný jo-jo efekt a veškerá snaha je tatam.

2

Důležité je uvědomit si, že jsme každý originál, a proto není možné, aby jeden druh jídelníčku či diety fungoval na všechny stejně. Základem správného a účinného hubnutí je proto celková změna životního stylu. Program Cambridge Weight Plan např. nabízí svým zákazníkům po celé České republice vyškolené poradce, kteří si samotným programem prošli, a proto dokonale pochopí veškeré vaše pocity, starosti a hravě dokáží zodpovědět nejrůznější otázky. Hned na začátku s vámi projdou vše potřebné, přeměří si vás a zajistí vše pro sestavení individuálního jídelníčku. Celkově vám tedy vytvoří ideální podmínky pro zlepšení zdravotního stavu, změnu životního stylu, stravovacích návyků a trvalou ztrátu přebytečných kil.

4

Samotné výsledky hovoří samy za sebe. Paní Blanka z Prahy vyzkoušela už hodně diet, které byly ve většině případů neúčinné. I tak se ale rozhodla dát šanci Cambridge Weight Plan a po čtyřech měsících se jí podařilo dostat se z původních 84,5 kg na nádherných 59,5 kg. Nyní je se svou postavou velmi spokojená a cítí se jako zcela nový člověk. A to už za zkoušku stojí.

5

Celý duben navíc nabízí tento výživový program akci 3+1 zdarma, ve které můžete získat týdenní jídelníček zcela zdarma. Stačí se v období od 1. do 30. dubna zaregistrovat na www.huben.cz a pravidelně navštěvovat svého poradce po dobu tří týdnů. Každý přihlášený se navíc může těšit na líčení zdarma a slevu 300 Kč na nákup v parfumériích Douglas nebo si užít slevu 50 % na první lekci cvičení ve studiu BOMTON Power Concept.

PROMENA_2

Proč tedy nevyzkoušet spojení kvalitní stravy a podpory certifikovaného poradce a nezískat svou vysněnou postavu rychle, zdravě a hlavně dlouhodobě? První změny na sobě uvidíte již po prvním týdnu.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist