I malý stolek umí nabídnout velké možnosti

Nebudeme teď mluvit o malých jídelních stolech, ani o stolcích konferenčních. Podíváme se na speciální kategorii odkládacích stolků. Svedou totiž více než jenom vytvořit místo na odkládání věcí, které už není kam dát.

Stolek na hraní i pro kreativní činnosti

Set třech příručních stolků BARTON z e-shopu Atan.cz je ideálním pro různé činnosti nejen s dětmi. Jde o tři stolky, kde každý vymezuje prostor pro hru. Dokážete tak udržet snadno kostky ze třech stavebnic zcela oddělené, nebo jeden ze stolků použít k samotnému stavění. Zvýšené okraje zamezují pádu hraček, včetně problematického zakutálení různých kulatých dílků.

Vyvýšené okraje stolku jej dělají praktickým, i pokud jej použijete jako stolek na korálky či jiné perličky. Hodí se pro práci s běžnými bižuterními korálky, se zažehlovacími korálky typu Hama i s perličkami typu Aquabeads, které se spojují pomocí postřiku vodou. Ve všech případech zabráníte rozkutálení korálků.

Perfektní je sada stolků třeba i k domácímu malířskému plátnu. Stolky nabídnou prostor pro barvy, štětce, hadříky, vodu i další pomůcky. Rozložíte si je podle libosti kolem sebe a poslouží i jako jednoduché místo pro ponechání těchto pomůcek v pohotovostním stavu, ale současně uklizených.

Kam s dekami a s polštářky?

Večer se rádi zachumláme v pokoji do deky, ale přes den nám plédy i polštářky na sedací soupravě překážejí a dělají nepořádek. Řešením jsou příruční stolky s drátovanou nohou a zvedací vrchní deskou. Takto si snadno vytvoříte i odkladiště na potřebné věci k solitérnímu koberci. Ten se dnes často využívá v prostoru jako místo pro relaxaci, dětskou hru i cvičení. Stolky, jakým je například příruční stolek NANDO, dovedou rychle odložit i vytáhnout třeba pomůcky na cvičení, dětské hračky i rozečtenou knížku.

Praktické stolky jako designové solitéry

Když nám v bytě chybí místo, kam položit sezónní dekoraci, květiny či bylinky, ale třeba i jenom nabíjené chytré elektro (mobil, hodinky, tablet, fotoaparát apod.), vhodné jsou různé odkládací stolkyČasto oceníme vyvýšené okraje, které chrání před nehodou při pádu. Ta se prostě stává, pokud máte doma děti či domácí zvíře, je skoro jistou. Tyto stolky mají mnoho využití, včetně jedné funkce navíc – dodají interiéru stylový designový prvek. Příkladem je například set dvou odkládacích stolků FOLLA. Vyvýšené okraje nabízí stolek LANIPA kombinující kov a ratan. Oba produkty koupíte v e-shopu Atan.cz.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist