I nádrže na vodu dešťovku mohou být hezké. Vyberte si u společnosti AB Store

I nádrže na vodu dešťovku mohou být hezké. Vyberte si u společnosti AB Store
5 (100%) 1 vote

Jestliže hledáte možnost, jak vyřešit nedostatečně dostatek prostoru pro zachytávání dešťové vody, nahlédněte na internetové stránky společnosti AB Store. Najdete na nich velkou nabídku různě velkých, barevně odlišných i tvarově rozdílných nádrží na vodu.

Vyberete si jak nádrž na zahradu – např. v podobě černého plastového sudu, vyrobeného z kvalitního a odolného materiálu, na nějž si můžete pořídit i praktické víko. Tak zamezíte znečištění vody listím, trávou, prachem, pylem atd.

Hezká nádrž na vodu, za níž se nebudete stydět

Jestliže potřebujete nádrž, která nebude tak viditelná a pokud si jí přece jen někdo všimne, bude vzhledově příjemná, zalíbit by se vám mohla plastová nádoba na vodu Garone, Seine nebo Loire. Mají různě velký objem, takže ať už požadujete pojmout 300 nebo 650 litrů, budou vám dostačovat. Jsou ve variantách, šedá, zelená, písková či cihlová. Některé disponují i kohoutkem ve spodní části, díky čemuž si vodu snadno odpustíte do kbelíku, konve…

Podzemní nádrže na vodu a jímky

AB Store přináší i podzemní nádrže na vodu a jímky. Podzemní nádrže na vodu mohou mít objem 6 000 – 22 000 l. Tzn. dostatek místa i pro zákazníky s požadavkem na skutečně dostatečný objem. Tyto nádrže jsou osvědčeným způsobem pro nakládání se splaškovou i dešťovou vodou.

Proč spolupracovat s AB Sotre?

Tento zavedený e-shop ví, co požadují i ti nejnáročnější klienti. Proto nabízí dopravu u zboží s cenou nad 1 000 Kč bez DPH dopravu zdarma po celé ČR, státní instituce, školy, obce… mají možnost platit fakturou, objednávky lze provést jednoduše a rychle telefonicky. Stejně tak můžete AB Store zaslat svou poptávku a ona vám zdarma vytvoří cenově zajímavou nabídku.

Obraťte se na AB Store, vyřešte potíž se zachytáváním dešťové vody a pořiďte si další užitečné vybavení pro svou zahradu, dílnu, dům, kancelář, restauraci, obec… Budete zajisté spokojeni.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist