Imáček zajistí dokonalý přehled o docházce dětí do kroužků i do školy

Imáček zajistí dokonalý přehled o docházce dětí do kroužků i do školy
Ohodnoťte článek!

Každý rodič, jehož dítě se dopravuje do vzdělávacího zařízení či na volnočasové aktivity samo, chce mít jistotu, že v pořádku dorazilo. A provozovatelé školek, škol i kroužků zase potřebují evidovat docházku svých svěřenců. Pokud zvolí ten pravý evidenční systém, mohou si ušetřit práci a zároveň zajistit rodičům přehled o tom, kdy jejich potomek přišel a odešel.

IMAcheck pomáhá šetřit čas a zajistí kontrolu nad pohybem dětí

Provozovatelé volnočasových aktivit pro mládež i učitelé ve školách provádějí pravidelnou prezenci. Pokud ale využívají IMAcheck, neztrácejí čas a informace o tom, kdo je přítomen, navíc okamžitě doputují i k rodičům. Pro školy je určen komplexní docházkový systém, provozovatelé zájmových kroužků zase ocení evidenční systém IMAcheck Club.

Jak funguje IMAcheck Club a proč se vyplatí?

IMAcheck Club je mobilní  evidenční systém, který zaznamenává základní informace o přítomnosti členů a poskytuje informace o tom, kdo a kdy přišel a jak dlouho byl přítomen. Jako matka školačky, která již na odpolední kroužky dochází sama, na něm nejvíce oceňuji možnost nastavení zasílání informací prostřednictvím SMS nebo e-mailu. IMAcheck Club mě v případě, kdy dcera přijde na kroužek pozdě nebo se nedostaví vůbec, okamžitě informuje. Mám tak jistotu, že je v pořádku. A evidenční systém si chválí i její vedoucí. Jeho použití je jednoduché a cena je příznivá. IMAcheck Club totiž využívá jako docházkový terminál chytrý mobilní telefon s operačním systémem Android a technologií NFC nebo Bluetooth Low Energy. Pořizovací i provozní náklady jsou díku tomu nízké a dostupné i pro malé dětské kluby a kroužky. A jako identifikační médium slouží přívěsek, samolepka nebo karta, které děti a mládež ochotně nosí. A těm, kdo váhají, zda IMAcheck pořídit, je k dispozici Petr Ulrich ze společnosti IMA s.r.o., který ochotně a profesionálně pomůže najít optimální řešení.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist