Inspirujte se luxusními hodinkami

Inspirujte se luxusními hodinkami
Ohodnoťte článek!

Praktický pomocník i skvělý doplněk. Máte také své oblíbené hodinky? A máte nějaké pro speciální příležitosti? Inspirujte se těmi nejlepšími modely.

Luxusní hodinky v mnoha ženách ihned vyvolají asociaci s drahými doplňky. Ale hodinky s originálním, luxusním a atraktivním vzhledem je možné pořídit i za přijatelný peníz. Vybrali jsme proto několik modelů, které zcela váš domácí rozpočet nezruinují – a přitom vypadají úžasně. Jak se vám líbí?

Hodinky z dílny Guess

Hodinky Guess patří mezi ty z produkce světoznámé značky. Dávají důraz na originalitu a individuální vyjádření. Proto v nabídce této značky najdete zcela rozdílné modely. A vybere si mezi nimi snad každá žena toužící po trošce atraktivity.

Chytrezeny.cz - Hodinky - cervenec 2013 - foto 1

Designové hodinky Guess za 2524 Kč

Chytrezeny.cz - Hodinky - cervenec 2013 - foto 2

Originální růžové hodinky Guess za 2650 Kč

Hodinky značky Storm

Hodinky Storm stojí na top pozicích žebříčku originality. Umějí být nadčasové, hypermoderní, elegantní i přirozeně luxusní. Vždy však jedinečné a uchvacující. Hledáte-li kousek, kterým zaujmete na první pohled, vyberte si z nabídky této značky.

Chytrezeny.cz - Hodinky - cervenec 2013 - foto 3

Moderní hodinky Storm Women Aura Black za 3070 Kč

Chytrezeny.cz - Hodinky - cervenec 2013 - foto 4

Atypické hodinky Storm Ladies Solaris za 1490 Kč

Hodinky z kolekce značky Casio

Hodinky Casio dokazují, že i digitální modely umějí být luxusní. Rovnice „digitální rovná se sportovní“ byla s touto značkou nadobro zbořena. Tyto dámské digitální hodinky totiž působ jemně, decentně i luxusně. A jsou tak pravou volbou pro všechny ženy, které pomyslně válčí s ručičkami a dávají přednost číslicím!

Chytrezeny.cz - Hodinky - cervenec 2013 - foto 5

Digitální hodinky Casio za 2290 Kč

Chytrezeny.cz - Hodinky - cervenec 2013 - foto 6

Digitální hodinky Casio za 799 Kč

Více modelů všech značek najdete na e-shopu jihlavského hodinářství Hodinky-damske-panske.cz. Zlatnictví a hodinářství působí v centru města již od roku 1996 a platí za sídlo odborníků a profesionálů.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist