Investujte do nemovitostí: tip na nový bytový komplex vznikající v Praze

Rády investujete do akcií, cenných papírů a baví vás sledovat, jak se vaše peníze zhodnocují? Zkuste investovat také do nemovitostí. Na Praze 10 momentálně vzniká nový bytový projekt, který by rozhodně neměl ujít vaší pozornosti. Kde se v Praze nachází? A jaké jsou jeho největší výhody?

Malešický háj nabízí bydlení snů

Krásné nové byty na Praze 10 vznikají podle návrhů architektonické studio Loxia. Tým architektů studia je tvořen kreativními lidmi, pro které je architektura vášní. Díky tomu bude každý byt, který bude k dispozici, exkluzivní. Do roku 2023 vznikne v pěti moderních domech sto sedm bytů všech možných velikostí. A jeden z nich může být váš.

Investice, která se vám vyplatí

Už nyní se stávají Malešice lukrativní čtvrtí a se vznikem nových bytů obliba této lokality ještě vzroste. Byty v Malešicích budou nabízet výhled do Malešického lesa, součástí každého bytu bude garážové stání a jednotlivé bytové domy budou nízkopodlažní, tím pádem nijak nenaruší ráz okolní krajiny. Pokud chcete své finance investovat do něčeho perspektivního, s novými byty v Malešicích nemůžete udělat krok vedle.

Soukromí nedaleko metropole

Kromě toho, že projekt Malešický háj nabízí blízkost přírody, v jeho prospěch hraje i to, že rezidentům poskytne dostatek soukromí. Přičemž tepající život v pražské metropoli bude na dosah. Tímto spojením toho nejlepšího z obou světů, je tak bydlení v moderních bytech v Malešicích vhodné pro každého. Když si budete chtít odpočinout od rušného centra, stačí se projít do nedalekého lesa a naopak. Až budete odpočatí a plní energie, můžete se vrhnout do víru velkoměsta.

Nenechte si ujít skvělou příležitost a neprošvihněte bydlení snů. Bydlení v Praze je a bude populární a oblíbené. Navíc lokalit, které jsou blízko centra, ale přesto poskytují dostatek soukromí, existuje jen omezený počet.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist