Jak a kde si užít nakupování v Praze?

Jak a kde si užít nakupování v Praze?
4.5 (90%) 2 votes

Pohled do šatníku vám hrne slzy do očí, protože v něm máte už jen samé staré kousky? Domluvte se s kamarádkou a udělejte si výlet za nákupy do Prahy. Poradíme, kde se nakupuje nejlépe a jako bonus máme tip na ubytování v luxusním hotelu za příjemnou cenu, abyste si v hlavním městě mohly užívat třeba celý víkend.

chytrezeny.cz_hotelbelvedereprague_cz_nahledovy

Top 3 nákupní centra

Praha má hned několik obrovských nákupních center, ve kterých najdete desítky obchodů pod jednou střechou. Jestliže máte ráda módní značky, vyrazte právě sem. Jako první doporučujeme EUROPARK Štěrboholy. Najdete zde obchody známých luxusních značek jako například Gina Laura, European Brands či PME LEGEND. Druhým velmi populárním místem nákupů je OC Černý most. Nabízí 160 prodejen a najdete zde i relaxační zóny, kde si odpočinete mezi nákupy. Do třetice doporučujeme Metropoli Zličín, nákupní centrum najdete na adrese Řevnická 1.

chytrezeny.cz_hotelbelvedereprague_cz_01

Za zážitky i levnými oděvy

Když už budete v Praze shánět nové módní kousky, zamiřte do proslulé tržnice SAPA. Proč stojí za návštěvu? Přečtěte si tohoto průvodce. Doporučujeme také tržnici v Holešovicích, kde levně nakoupíte nejen oděvy, ale i elektroniku a konají se zde i farmářské trhy.

Ubytujte se v centru

Abyste si nákupy s kamarádkou užila, vyhraďte si na ně minimálně 2 dny a najděte si ubytování nedaleko centra Prahy, abyste to měly všude kousek. Myslíte si, že za hotel v centru budete draze platit? Omyl. Zapátrali jsme za vás a našli hotel, ve kterém si užijete komfort ve stylu čtyř hvězdiček. Naším tipem je 4* hotel Belvedere v Praze, který nabízí celkem 149 stylově zařízených pokojů s televizí, koupelnou a minibarem.

chytrezeny.cz_hotelbelvedereprague_cz_02

Díky akčním nabídkám patří mezi nejlevnější čtyřhvězdičkové hotely v Praze. Pokud zaplatíte předem a ubytujete se na 1 nebo 2 noci, získáte slevu 10 %, při platbě předem a ubytování na 3 a více nocí se těšte na slevu 15 %. Zaplatit si můžete i Relaxační balíček, v rámci kterého si užijete masáž dle vlastního výběru.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist