Jak na kluky

Jak na kluky
3 (60%) 4 votes

Zdaleka dnes nežijeme v dobách, kdy aktivita při milostných námluvách ležela pouze na bedrech mužské části populace. Naopak, emancipace žen je v plném proudu, a zejména pokud jde o partnerské vztahy, není důvod, aby dáma sama dala najevo, kdo se jí zamlouvá. Pokud zrovna nevíte jak na to, nenechte si ujít následující řádky, nabízíme vám hned několik skvělých triků.

1. Úsměv a pozitivní myšlení

Protivy, kteří dovedou jen kritizovat, stěžovat si, a očekávají vždy jen to nejhorší, si těžko někdo zamiluje. Obecně totiž platí, že emoce vyvolávají emoce, a pokud ty vaše budou negativní, žádnou jinou odezvu nemůžete očekávat. Vsaďte proto raději na úsměvy, buďte veselá, pozitivní a bezstarostná, a snaha zaujmout vašeho vyvoleného bude jistě dříve nebo později vyslyšena. Zejména úsměv prozradí nejvíc, rozhodně s ním proto nešetřete. Své také mnohdy sehraje i síla sugesce – věřte si proto, a opakujte si, že vše jde dobře. Budete tak sebevědomější, a výsledek se jistě dostaví.

2. Naslouchejte, zjišťujte, studujte

Pokud si s opačným pohlavím najdete společné téma k hovoru, bude navazování vztahu mnohem snazší. Poslouchejte proto dobře co ho baví či zajímá, zjišťujte nenápadně prostřednictvím známých, nebo i moderně pomocí sociálních sítí. Jakmile na něco přijdete, zkuste si o jeho oblíbeném sportu, režisérovi, knize či koníčku zjistit co nejvíce. To ale rozhodně neznamená, že budete předstírat z ničeho nic nebývalý zájem o rybaření nebo historickou literaturu. Klidně se přiznejte, že vás představa hodinového zírání na vodní hladinu nijak neláká, navažte ale na téma třeba tipy na vaše oblíbené rybí recepty, nebo doporučením skvělé rybí restaurace, kam byste mohli třeba společně zavítat.

3. Udělejte první krok

Je to odvážné, vzhledem k riziku odmítnutí poměrně nebezpečné, a ne každý na to sebere dostatek sil. Přesto udělat první krok je ta nejspolehlivější metoda, jak oslovit vysněný protějšek. Nedělejte z toho ale žádné drama, naopak. S nadhledem vyslovte pozvání do kina, na kávu, oběd, nebo třeba sportovní utkání. Snažte se tvářit nenuceně a neformálně. Ostatně, o nic tak velkého nejde, navíc statisticky je jednoznačně pravděpodobnější, že váš vysněný muž kývne.

Pokud si na první krokve formě pozvání na rande netroufnete, vyšlete alespoň jako první nějaký erotický signál. Smyslný pohled, pohrávání si s vlasy, póza, dvojsmyslná poznámka – i taková drobnost mnohdy postačí, aby to muži „došlo“ a převzal iniciativu.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist