Jak na orální sex

Jak na orální sex
2.3 (45%) 4 votes

Muži milovaný, ženami mnohdy obávaný – řeč je o orálním sexu, pro muže jedné z nejoblíbenějších sexuálních praktik, bez které se neobejde většina pornofilmů. V reálném životě již ale tolik obliby nesklízí, zejména tedy ze strany žen. Mnohdy za to přitom může pouze strach z neznámého, nezkušenost, nebo neznalost. Stačí si ale osvojit pár praktických triků, a orální sex se může stát vaším oblíbencem!

Vychutnejte si ho

Nejčastější příčinou, proč ženy odmítají orální sex, je nechuť dávat si do úst něco, co jim není jednoduše „po chuti“. Ať už z hygienických důvodů, které mohou být z části opodstatněné, tak zkrátka jen pro vlastní pocit. První příčinu vyřešíte snadno sprchou či smyslnou koupelí před samotným milováním, které navíc můžete skvěle propojit s milostnou předehrou, aniž by celá situace působila nějak nuceně. Druhou připomínku pak snadno smetou ze stolu lahůdky z vaší lednice – jahodová poleva, med, tekutá čokoláda, kondenzované mléko, šlehačka, zmrzlina, nebo cokoliv dalšího, co vás jen napadne nebo bude zrovna po ruce. Odhodlat se zapojit do sexuálních hrátek gurmánské pochoutky bude sice možná chtít trochu odvahy, na druhou stranu takto jednoznačně oba účastníci budou schopni si orální sex vychutnat, užít, a rádi si ho zopakují – což by mělo být účelem.

Jak na to

Jiným strašákem při provádění orálního sexu bývá technika a strach z jejího špatného provedení. Mnohdy přitom zela zbytečně. Jedinou významnou zásadou je dát pozor na ostré zoubky, které by mohly muže na intimním místě zranit. Jinak je povoleno téměř vše – naopak, čím více experimentů, tím lépe. Sama můžete vyzkoušet těsné obemknutí rty, a zejména pohrávání si jazykem, které přivede muže do extáze. Pokud jde o hloubku průniku penisu do úst, zdaleka neplatí, že kvalitní orální sex je hluboký orální sex – naopak, mnohé muže mnohem více uspokojí hra jazykem nebo doprovodná stimulace rukou, takže pokud je strach z hlubokého zasunutí oním důvodem, proč orální sex odmítáte, vězte, že zbytečně. Samozřejmě se ale nesmíte nechat partnerem nijak zmanipulovat ani nikam tlačit, a vše provádět pouze tak, jak to vyhovuje vám. V opačném případě si totiž tuto praktiku maximálně tak znechutíte, a pokus o orální praktiky bude možná také poslední.

Kdy si orální sex raději odpustit

Orální sex byste měli vždy praktikovat na základě vzájemné dohody – nikdy není vhodné se do ničeho nutit ani se nechat přemlouvat. Proto pokud se vám nechce, řekněte jasné ne. Stejně tak byste ale rozhodně neměli orální sex praktikovat v případě jakýchkoliv zdravotních potíží, ať už ze strany muže, nebo ženy. Při orálním sexu sice nehrozí těhotenství, velmi snadno se jím ale přenáší například kapavka, chlamydie, genitální bradavice, opary, syfilis, žloutenka, v menší míře pak dokonce i HIV. Ideální není praktikovat také orální sex s afty v ústech, stejně jako i v případě silnějšího nachlazení, které sice neohrozí muže, ale ženě komplikuje dýchání, jež je při orálním sexu již tak dost komplikované.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist