Jak na výběr kosmetického lehátka do salonu?

Pokud se v blízké budoucnosti chytáte na otevření salonu krásy, potažmo třeba masážního salonu, je rozhodně vhodné investovat do kvalitního vybavení. I díky němu si vás lidé oblíbí a budou se do vašeho podniku rádi vracet. Základním vybavením jsou nepochybně kosmetická, potažmo masážní lehátka. Na co si dát pozor při jejich pořizování?

Konstrukční řešení

V okamžiku, kdy kupujete nová kosmetická lehátka, jsou v zásadě podstatné především dvě věci – stabilita a pohodlí. Kosmetická lehátka nesmějí být nijak vratká a křehká, jinak by snadno mohlo dojít k jejich zborcení. Proto si při nákupu ohlídejte, jak silnou mají konstrukci, respektive z jakých materiálů jsou vyrobena. Sázkou na jistotu jsou kosmetická a masážní lehátka z kovu, moderní varianty se pak vyrábějí z hliníku, který je lehčí, takže se dají lehátka mnohem snadněji přemisťovat.

Náš tip: Do salónu se vám bude hodit nejen praktické lehátko, ale i kvalitní zdravotní oblečení a obuv.

Pohodlí na lehátku

Druhým důležitým aspektem je pohodlí. A to nejen vaše, ale především vašich klientů. Ti se na lehátku musejí po celou dobu trvání procedur cítit maximálně příjemně. Z tohoto důvodu mají mít kosmetická, masážní, případně také vyšetřovací lehátka, jež se využívají hlavně ve zdravotnictví, dostatečně měkké polstrování. Jedině tak zabráníte tomu, že vám zákazníci budou odcházet po hodinovém ležení s rozbolavělým tělem a otoky. Vrchní vrstva lůžkové části by pak měla být uzpůsobena hygienickým nárokům, lehátka je totiž nutné neustále čistit a dezinfikovat.

Změna poloh

U masážního a kosmetického lehátka je praktické mít možnost jej polohovat. V obchodech se dnes už dají pořídit kosmetická lehátka, u nichž si nastavíte různé polohy dle vašich potřeb. Příkladem budiž produkty společnosti RESI, která se jako jedna z mála v Česku specializuje právě na prodej kosmetických, masážních a vyšetřovacích lehátek.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top
TOPlist